خرید کلاه یکبار مصرف جراحی

از جمله پوشش هایی که در بیمارستان ها به جهت حفظ بهداشت استفاده می گردد کلاه یکبار مصرف جراحی می باشد، این پوشش موی سر برای بیماران و پزشکان ضروری است. در طی سال های اخیر خرید کلاه یکبار مصرف جراحی که با رنگ بندی متنوعی در بازار عرضه شده است از طریق شیوه های مختلف فروش انجام می شود.

قیمت این وسیله ی مهم و کاربردی به عواملی از جمله جنس محصول، وزن و رنگ آن بستگی دارد. در رابطه با ویژگی مهم در این محصول باید خاطر نشان کنیم که کلاه های جراحی یکبار مصرف در حین کار مانع از هرگونه تعریق و حساسیت پوستی شده و دارای قیمتی کاملا مقرون به صرفه است.

کلاه یکبار مصرف جراحی

امروزه با توجه به رشد توسعه فناوری و افزایش جمعیت در مراکز بهداشتی و درمانی به جای استفاده از کلاه های چند بار مصرف از کلاه جراحی یکبار مصرف جهت رعایت و حفظ بهداشت و سلامت بیماران استفاده می گردد. این محصول عموما در بیمارستان ها استفاده شده و جنس این کلاه میتواند از پارچه اسپان باند باشد که در سایز و رنگ های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می گردد.

استفاده از کلاه های جراحی جهت جلوگیری از مواردی همچون تعریق، شوره سر و ریزش مو بوده و دارای وزن ایده آلی می باشند که کاملا سبک بوده و به سر فشاری وارد نمی کند. در فرآیند تولید این محصول از پارچه ای با الیاف مرغوب استفاده شده است تا از بروز هرگونه آلرژی و حساسیت های پوستی برای بیمار و پزشک جلوگیری کند.

از فاکتور های اصلی خرید کلاه جراحی یکبار مصرف جلوگیری از انتقال آلودگی های محیطی به فرد بیمار می باشد و بنا بر سلیقه کادر درمان و بخشی که در آن کار می کنند رنگ کلاه تعیین می شود شایان ذکر است که بیان کنیم یکی از دلایل انتخاب رنگ سفید در این محصول ایجاد آرامش است.

کلاه های جراحی یکبار مصرف باید بر روی سر کاملا فیکس شده تا در حین کار بیمار و پزشک دچار مشکل نشوند در نتیجه مانع از ایجاد خستگی و کلافگی در طول مدت استفاده برای فرد می شود. این محصول غیر قابل شستشو و استفاده ی مجدد بوده و امروزه به یکی از ملزومات پوشش کادر درمانی مبدل شده است. از جمله ویژگی بارز و ظاهری در این محصول وجود دو بند برای بستن و فیکس کردن کلاه بر روی سر بوده که در قسمت انتهایی آن تعبیه شده است که مانع از جابجایی کلاه می شود.

کلاه یکبار مصرف جراحی

به دلیل رابطه ی مستقیمی که این محصول با سلامت انسان دارد پس از تولید توسط دستگاه های فول اتوماتیک که نیازی به دخالت دست در خط تولید خود ندارد، به لحاظ بررسی سطح کیفی تحت نظارت متخصصین و کارشناسان کارخانه تولید کننده قرار می گیرد. چنانچه پس از تحلیل و بررسی های صورت گرفته به لحاظ بهداشتی و استاندارد دارای رتبه بندی لازم باشد در بازار عرضه می شود؛ این مسئله به جهت حفاظت از سلامت انسان ها حائز اهمیت است.

استفاده از این کلاه در مراکز درمانی برای پیشگیری از هرگونه عوامل بیماری زا در رعایت بهداشت فردی و عمومی اثرات مثبتی را اعمال کرده است و تولید انبوه آن سبب گشته تا با صادرات گسترده ی انواع این کلاه ها و استقبال از آن مواجه شویم.

قیمت کلاه یکبار مصرف جراحی

ضخامت مناسب این محصول به جهت تاثیر گذاری بر قیمت کلاه یکبار مصرف جراحی از اهمیت بسزائی برخوردار است. از آنجایی که امروزه میزان تقاضا بر این محصول روندی صعودی داشته است، با توجه به مراکز تولیدکننده زیادی که عرضه ی این محصول را برعهده دارند، با قیمت های متفاوتی از این محصول در بازار مواجه هستیم.

علاوه بر قیمت های متغیر ارائه شده کیفیت کلاه های جراحی نیز دچار دگرگونی شده و در سطح های کیفی مختلفی در بازار موجود است. این محصول جهت جلوگیری از انتشار آلودگی استفاده می شود بنابراین در هنگام خرید توجه به کیفیت از جمله فاکتور های مهم محسوب می گردد که در کنار توجه به قیمت مسئله ی اساسی به شمار می رود.

در سال های متمادی خاستگاه و نیاز افراد به این محصول سبب شده است تا با افزایش روند تولیدات با محصولاتی نا مرغوب نیز رو به رو شوید که در واقع از پارچه هایی با الیاف نامناسب ساخته شده اند، این مسئله امری نگران کننده است که تنها می تواند با خرید از مراجع مطمئن از آن جلوگیری کرد.

در خواست محصول در حجم عمده می تواند این امکان را فراهم کند تا در ازای پرداخت مبلغی کمتر کلاه های یکبار مصرف را دریافت نمایید، همچنین در پی کاهش هزینه ها پیشنهاد ما به شما خرید از طریق سایت های معتبری است که محصول را به صورت مستقیم از تامین کننده در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

قیمت کلاه یکبار مصرف جراحی

قیمت روز کلاه یکبار مصرف

با هدف رعایت مسائل بهداشتی و محیطی در زمینه ی تجهیزات پزشکی فروش این محصول از رونق بسیاری در سال های اخیر برخوردار بوده است. بر اساس معیار های مختلفی قیمت روز کلاه یکبار مصرف متفاوت است که از جمله مهمترین آن می توان به میزان عرضه و تقاضا اشاره نمود هر چند که عواملی همچون تورم نیز بر افزایش قیمت های در نظر گرفته شده بی تاثیر نبوده است.

نحوه ی خرید کلاه های جراحی یکبار مصرف می تواند بر کاهش هزینه ها و قیمت محصول تاثیر زیادی بگذارد به این ترتیب که با سفارش از طریق نمایندگی های فروش معتبر هم از کیفیت محصول مطمئن خواهید بود و هم از قیمت محصول درخواستی راضی هستید.

وب سایت مجموعه ما با در اختیار قرار دادن امکان بررسی قیمت روز این محصول و همچنین ارائه ی انواع کلاه های جراحی در رنگ بندی های متنوع خریدی راحت را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. به لحاظ زیبایی محصولات مجموعه ی ما دارای طرحی ایده آل بوده و بسیار مستحکم است و در رنگ بندی های متنوع موجود می باشد.

قیمت روز کلاه یکبار مصرف

در حقیقت مرکز ما به عنوان برترین نمایندگی پخش و توزیع انواع کلاه جراحی یکبار مصرف با عرضه ی مستقیم و با حذف تمامی واسطه ها توانسته است محصول مورد نظر را در سطح کیفی مثال زدنی همراه با قیمتی ارزان و مناسب در دسترس مشتریان خود قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.