قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی درجه یک

در چند ماه اخیر با آمدن بیماریه کرونا و مشکلاتی که ایجاد کرده است، نیاز زیادی  به مواد زد عفونی کننده و وسایل محافظتی یک بار مصرف احساس می شود، در این بین بیمارستان ها و مراکز درمانی و خدماتی نیاز بیشتری به این  تجهیزات دارند، و یکی از مسائل مهم در این باره  قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی و کیفیت آن است که ضامن سلامتی کادر زحمت کش درمانی و بیماران است.

قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی درجه یک

نحوه تولید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستان ها

نحوه تولید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستان ها

همانطور که می دانید کشور عزیزمان  ایران داری ذخایر غنی ای در ضمینه ی نفت می باشد، و همین امکان باعث شده است که در زمینه تولید مواد اولیه تهیه شده از مواد پتروشیمی خودکفا باشیم، این مواد در واقع همان مواد اولیه تولید لباس یک بار مصرف بیمارستانی هستند که در افزایش تولید لباس بیمارستانی مرغوب و درجه یک در سطح جهانی تأثیر شایانی داشته، و باعث افزایش کیفیت این کالای ارزشمند شده است.

لازم ب ذکر است که به دلیل فراوانی این نوع مواد اولیه در کشورمان تولید کنندگان توانسته اند کالا های با کیفیت بیشتر نسبت به رقبای خوت در جهان تولید کنند، و با قیمت کمتر ب دست مصرف کننده برسانند که این موضوع توانسته توان رقابتی کشورمان را با رقبای خود در سرتاسر جهان بالا ببرد‌.

لباس های یک بار مصرف بیمارستانی ابتدا برای جلو گیری از انتقال عفونت و بالا بردن سطح بهداشت هنگام جراحی در اتاق عمل تهیه و تولید شدند، و در ابتدا فقط در اختیار کادر درمانی بیمارستان قرار گرفتند، و بعد به مرور زمان برای بیماران نیز تولید و در اختیار آن ها قرار گرفت.

همه ی تولید کننده گان لباس های یکبار مصرف بیمارستانی باید مجوز های خاص و مهمی را از طرف سازمان های مربوطه از جمله وزارت بهداشت دریافت کنند، با داشتن این مجوز ها و داشتن امکانات اولیه کار تولید بسیار راحت می شود، اما اگر تولید کننده قصد تولید  پک های استریل  را داشته باشد، به دستگاه های گران قیمتی همچون  دستگاه  اتو کلاو  و  دستگاه مخصوص استریل کردن  نیازمند است. لازم ب ذکر است که لباس های بیمارستانی یکبار مصرف را از پارچه های خاصی مانند  اسپان باند  تولید می شوند، و این پارچه ها از مواد اولیه پتروشیمی تولید می شوند، و به دلیل پایین بودن قیمت مواد اولیه پتروشیمی در ایران قیمت این نوع لباس ها  در مقایسه با کشور های دیگر همچون ترکیه ‌پایین تر است.

در این قسمت با انواع لباس بیمارستانی آشنا می شویم :

1. آستینچه یکبار مصرف

2. روبالشتی یکبار مصرف

3. شلوار یکبار مصرف

4. لباس یکبار مصرف بیمار

5. لباس یکبار مصرف ام آر آی

6. لباس یکبار مصرف بیمار

7. کلاه یکبار مصرف

8. بلوز یکبار مصرف

9. گان یکبار مصرف رو تختی یکبار مصرف

10. دروشیت یکبار مصرف

11. پیراهن یکبار مصرف 

تولید انواع مختلف لباس بیمارستانی مانند  لباس ام آر آی، کلاه یکبار مصرف،  گان یکبار مصرف و… در سر تا سر کشور صورت می پذیرد. کانون اصلی تولید لباس های یک بار مصرف کشور بیشتر در استان های  کرمانشاه،   همدان،  ایلام،  خراسان رضوی،  فارس و  لرستان  می باشد.

آیا برای نوزادان نیز لباس یکبار مصرف تولید می شود؟

آیا برای نوزادان نیز لباس یکبار مصرف تولید می شود؟

کودکان به دلیل سیستم ایمنی ضعیف تر نصبت به افراد بزرگ سال به مراقبت و نگه داری ویژه ای نیاز مند هستند .

یکی از مهم ترین مکان هایی که کودکان در آن نیاز به مراقبت بیشتری دارند،  زمان تولد شان  و  یا مراجعه جهت درمان در بیمارستان ها است.

برای حفظ سلامت و جلوگیری از خطرات احتمالی برای کودکان هم  لباس یکبار مصرف نوزاد  و  لباس بیمارستانی نوزاد  در کشور مان تولید می شود، و بر اساس اندازه های نوزاد دارای سایز های مختلفی هستند. 

اگر برای تولد نوزاد به بیمارستان مراجعه می کنید بهتر است با خود لباس برای نوزاد همراه داشته باشید، زیرا در بعضی بیمارستان ها لباس برای نوزادان در نظر گرفته نشده است، و این امر ممکن است برای شما درد سر ساز شود.

برای تهیه هر گونه لباس برای کودک دلبندتان بهتر به  نوع، جنس، تمیز بودن و ساز گاری پارچه با پوست نوزاد  توجه ویژه ای داشته باشید.

انواع سایزبندی لباس یکبار مصرف بیمارستانی با دوخت عالی

انواع سایزبندی لباس یکبار مصرف بیمارستانی با دوخت عالیپزشکان، پرستاران و تمامی کادر درمان در بیمارستان ها که در تلاش برای سلامت بیماران هستند، ابتدا باید سلامتی خودشان تضمین شده باشد، تا بتوانند به افراد نیازمند درمان خدمات رسانی کنند، برای همین منظور تمام افرادی که در فضای بیمارستا مشغول به کار هستند، و همچنین افراد بیمار که برای درمان مراجعه می کنند و بستری می شوند، به لباس های یک بار مصرف بیمارستانی نیاز پیدا می کنند. نکنه مهم و قابل توجه در این باره  سایز بندی لباس بیمارستانی  و کیفیت و جنس آن است، که اگر برای هر کدام از این موارد مشکلی پیش آید می تواند جان بیماران ، پزشکان و پرستاران را به خطر اندازد، و باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری شود. اخیرا با امدن ویروس کرونا کادر درمان در تمام کشور های جهان نیازمند به تجهیزات استریل و یک بار مصرف برای جلو گیری از شیوع هر چه بیشتر کرونا هستند، که فراگیری این بیماری خطرناک باعث کمیاب شدن تجهیزات درمانی از جمله  لباس یک بار مصرف بیمارستانی  شد. در برخی کشور ها کار به جایی رسید که به ناچار به کادر درمان خود اعلام کردند که از لباس های یک بار مصرف خود چندین بار استفاده کنند، و بعضی از بیمارستان ها به کارکنان خود بجای لباس استریل کیسه زباله دادند، و این کمبود ها باعث بروز فاجعه شد، که هنوز هم اثرات مخرب و زیان بار آن باقی است.

اگر این لباس ها و تجهیزات داری مشکل باشد، ممکن است فاجعه ای جبران ناپذیر اتفاق پیش آید، مثلا اگر لباس های  یکبار مصرف بیمارستانی. از دوخت و یا جنس خوبی برخوردار نباشند این امر می تواند باعث نفوذ ویروس شود، یا اگر سایز مناسبی نداشته باشند می توانند سرعت خدمات رسانی ب بیماران را بسیار کند کنند، یا اگر بیماران هم از لباس های نامرغوب استفاده کنند این امر می تواند باعث انتقال بیماری به کادر زحمت کش درمانی شود، از این رو  جنس، کیفیت، دوخت عالی و  سایزبندی لباس بیمارستانی  نکاتی حیاطی هستند، که برای حفظ جان و سلامت پزشکان، پرستاران، کلیه افراد مشغول در بیمارستان و بیماران لازم و ضروری است.

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی  در انواع مختلفی تولید می شوند که دسته بندی اصلی آن ها شامل موارد زیر است:

لباس های مخصوص آقایان 

لباس های مخصوص  بانوان 

لباس های مخصوص کودکان 

که مورد با توجه به قد، وزن و شرایط بدنی فرد دارای سایز بندی های مختلفی هستند. 

با توجه به این امر که در بیمارستان ها کار های مختلفی مانند عمل جراحی انجام می شود، و نمی توان از یک نوع لباس برای انجام همه امور استفاده کرد، به همین منظور لباس ها مختلفی برای بخش های مختلف تولید و عرضه می شود، که هر کدام داری ویژگی های منحصر به فرد و کاربردی برای همان بخش هستند و کار درمان را برای درمان گران آسان تر می کنند.

قیمت انواع لباس پارچه ای بیمارستانی یکبار مصرف

قیمت انواع لباس پارچه ای بیمارستانی یکبار مصرف

قیمت لباس های پارچه ای بیمارستانی یکبار مصرف بسته به  جنس پارچه، کیفیت دوخت و برند های مختلف و درخواست و نیاز خریدار در متراژ بالا تولید و به بازار مصرف ارائه می شود. 

پارچه ی لباس های بیمارستانی از  انواع مختلفی مانند تترون، اسپان باند، فلامنت  برخوردار هستند که این نوع پارچه ها را کارخانه جات و شرکت های مختلفی تولید می نمایند.

هر بیمارستان بسته به نیاز و توانایی خود در خرید، از پارچه های متفاوتی در بخش های مختلف خود استفاده می کنه مثلا برای اتاق عمل، بخش بیماران یا بخش نظافت  و… از پارچه های مختلف که داری  قیمت های مختلفی هستند استفاده می شود. 

برای تامین پارچه بیمارستان ها معمولا مناقصه هایی برگزار می گردد و اگر فردی از طرف بیمارستان قصد شرکت در آن ها و تهیه لباس و اقلام پارچه ای مثل پرده ملحفه و… که همواره جزو کالا های ضروری و مورد نیاز بیمارستان است را از آن جا داشته باشد، باید لیست قیمت انواع پارچه را بصور مستمر از تولیدی های مختلف تهیه کند. 

با این کار فردی که از طرف بیمارستان در مناقصه شرکت کرده است می تواند بهترین پیشنهاد را ارائه دهد، و اگر بتواند در مناقصه برنده شود می تواند پارچه مورد نیاز بیمارستان را با قیمت مناسب تر و کیفیت بهتر تهیه کند.

لازم به ذکر است که کارخانه جات شرکت کننده در مناقصه ها از تولید کننده گان اصلی پارچه های بیمارستانی هستند و این کالای ارزشمند را به صورت عمده به سراسر کشور ارسال می کنند.

به دلیل مصرف زیاد معمولا پارچه های بیمارستانی بصورت عمده خریداری میشود.

خرید بدون واسطه لباس یکبار مصرف بیمارستانی از تولیدی

خرید بدون واسطه لباس یکبار مصرف بیمارستانی از تولیدی

برای خرید  پارچه های بیمارستانی  کارخانه جات و تولید کنند گان بهترین گزینه هستند. 

تنوع بالای  پارچه های بیمارستانی  باعث شده است که معاملات و پخش عمده این نوع کلا در بازار بسیار دشوار باشد.

تعداد زیادی از کارخانه جات در کشور هستند که توان تولید  البسه بیمارستانی  را دارند، اما به دلیل عدم آشنایی با این نوع پارچه در مسیر تولید قرار نگرفته اند، و برای این موضوع باید چاره ای اندیشیده شود، تا هم توان تولیدات داخلی افزایش یابد و هم اشتغال بیشتر ایجاد شود، و لازم به ذکر است که تولید این نوع پارچه  بسیار سود آور و درامد آن تضمین شده است.

و گفتن این نکته هم خالی از لطف نیست که تولید انواع  لباس های بیمارستانی  بسیار آسان تر از تولید پوشاک است، و تنها نکات قابل توجه  بالا بردن کیفیت و  پیشی گرفتن از رقبای موجود  در این کسب و کار و گرفتن سفارش از بیمارستان ها است. هر تولید کننده ای قبل از ورود در عرصه ی تولید  لباس های بیمارستانی  باید انواع  پارچه بیمارستانی  را بشناسد و با آگاهی کامل کاره تولید را شروع کند.

این امر در گرفتن سفارش و جذب مشتری و فروش عمده تاثیر شایانی دارد.

برای تأمین نیاز بیمارستان به  پارچه بیمارستانی  خرید عمده و بودن واسطه از کارخانه جات بهترین و به صرفه ترین گزینه ی ممکن است. 

لباس بیمارستانی یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز هنگام  بستری شدن بیمار در بیمارستان  و  هنگام حضور او در اتاق عمل  به شمار می رود.

برای تولید این لباس ها از رنگ های روشن، مختلف و شادی استفاده شده است که در روحیه بیماران تاثیرات مثبت و قابل توجهی ایجاد می کند.

برای تولید این لباس ها از جنس های مختلف پارچه استفاده می کنند. به عنوان مثال می توان به  ترگال ساده تترون،  ترگال کجراه،  ویسکوز ساده  و  طرح دار  و… که هر کدام دارای قیمت های مختلفی هستند اشاره کرد.

برای خرید لباس بیمارستانی ارزان قیمت و مناسب می توانید به سراغ مراکز تولید کننده این لباس ها بروید.

 بعضی از کارخانه جات تولید کننده ی  لباس های بیمارستانی  تمام کار تولید اعم از  رنگ امیزی پارچه،  دوخت و… را در همان دوزنگی های خود انجام میدهند، و به همین علت دارای قیمت های پایین تر و مناسب تری هستند، و اگه کار تولید در مراکز دیگر نیز به همین ترتیب انجام شود، و مراکز تولید پارچه را از جایی خریداری نکنند، و خود دست به تولید آن بزنند می توانند قیمت های پایین تر و مناسب تری به خریداران ارائه دهند. 

قیمت خرید  لباس های بیمارستانی  درب کارخانه جات و  به دلیل این که دلال و واسطه ای در بین نیس بسیار مناسب تر و ارزان تر است. 

راه دیگر مراجعه به سایت ها و اطلاع دقیق از قیمت ها است. 

به دلیل رعایت هر چه بیشتر بهداشت  لباس های بیمارستانی  به صورت  یکبار مصرف  تولید می شوند و از انواع آن می توان به  لباس بیمار زنانه،  مردانه،  پرسنل و بچه گانه اشاره کرد.

سفارش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سایزهای مختلف

سفارش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سایزهای مختلفبرای سفارش انواع لباس های یک بار مصرف بهتر است که بدون واسطه و درب کارخانه آن ها را خریداری کنید زیرا هم ارزان ترین قیمت را دارند و هم از کیفیت و سلامت آن ها مطمئن می شوید. 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توانید از طریق سایت اینترنتی هر کارخانه نیز خرید را انجام دهید، و رنگ، جنس و سایز لباس را انتخاب کنید 

لباس های بیمارستانی را ب دلیل نیاز دائم بیمارستان به آن ها و  قیمت ارزان تر  بیشتر بصورت عمده سفارش می دهند.

عرضه کننده لباس یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمده

عرضه کننده لباس یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمدهعرضه کننده ی  لباس یکبار مصرف بیمارستانی  به صورت عمده در بیشتر مواقع تولیدی ها و کارخانه جات مربوطه هستند.

این نوع لباس بدلیل نداشتن شناخت کافی کسبه در بازار ها کمتر به فروش می رسند و دلیل دیگر آن است که بیشتر بیمارستان ها نیاز خود را به این محصولات مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تأمین می کنند. 

برای سفارش  لباس های بیمارستانی یک بار مصرف  به صورت عمده یا تکی در انواع و سایز های مختلف می توانید به سایت : www.doctoralbas.ir مراجعه فرمایید 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.