قیمت روز لباس بیمارستانی یکبار مصرف در ایران

در کشور ما ، ایران ، تولید لباس بیمارستانی یکبار مصرف بسیار رونق دارد و از این رو در اغلب مناطق ایران تولید کنندگان فعال در این عرصه که دارای مجوز معتبر می باشند مشغول به فعالیت در این زمینه می باشند و سعی در تولید حداکثری دارند زیرا تهیه مواد اولیه این لباس ها برای تولید کنندگان در کشورمان به دلیل ارزان بودن به راحتی امکان پذیر است و حتی تولید کنندگان کشورمان امکان صادرات این لباس ها را نیز به سایر کشور ها را دارا می باشند.

قیمت لباس بیمارستانی یکبار مصرف ممکن است در فروشگاه های مختلف تا حدودی متفاوت باشد.

قیمت روز لباس بیمارستانی یکبار مصرف در ایران

پخش عمده لباس بیمارستانی یکبار مصرف با بهترین دوخت

پخش عمده لباس بیمارستانی یکبار مصرف با بهترین دوخت

خریداران لباس یکبار مصرف بیمارستانی که این لباس ها را به صورت عمده می خواهند ، می توانند این لباس ها را به صورت عمده از تولید کنندگان معتبر خریدارای نمایند. طبیعی است که تولید کنندگان این لباس ها از دستگاه های متفاوتی برای تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی معمولی در مقایسه با لباس های یکبار مصرف استریل مخصوص پزشکان و جراحان در اتاق عمل استفاده می کنند ، پس به همین دلیل قیمت این لباس ها با هم متفاوت خواهد بود.

در تولید لباس های یکبار مصرف استریل در مقایسه با لباس های یکبار مصرف بیمارستانی معمولی از دستگاه های پیشرفته تر و گران تری استفاده می گردد پس این لباس های استریل گران تر خواهند بود و لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان ، نوع معمولی آن می باشد.

فروش گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی بیمار

گان های جراحی به دو نوع یکبار مصرف و چند بار مصرف تقسیم بندی می گردند که در نوع یکبار مصرف آن جنس از نوع بدون بافت می باشد و از نوع پر فروش ترین لباس های بیمارستانی یکبار مصرف می باشند، در خرید گان های جراحی ، خریداران باید به نکاتی توجه داشته باشند، مانند این که در گان ها قابلیت تنفس به سختی می باشد یا آسان ، در هنگام خرید قیمت آن مناسب است یا نه ، آلودگی زیست محیطی آن حداقل باشد ، نرم و لطیف باشد ، هنگام پوشیدن فرد در آن راحت باشد و مهم تر از همه فرد با پوشیدن آن تحت حفاظت باشد و امکان ابتلا به آلودگی ها در آن حداقل باشد.

گان های پارچه نیز توسط تولید کنندگان تولید می شوند که قابلیت شست و شوی مکرر را نیز دارا می باشند ولی باید توجه داشته باشیم که گان های یکبار مصرف به طور حتم در مقایسه با گان های پارچه ای ایمنی بالاتری را خواهند داشت و درصد انتقال آلودگی را به شدت کاهش می دهند، به همین دلیل امروزه در اکثر بیمارستان ها از گان های یکبار مصرف بیشتر استفاده می شود.

فروش گان لباس یکبار مصرف بیمار ، در فروشگاه های معتبر صورت میگیرد که دارای برند های معتبری نیز هستند و خریداران واقعی می توانند به راحتی و با اطمینان خاطر اقدام به ثبت سفارش نمایند و سفارش خود را به موقع تحویل بگیرند.

در هنگام پوشیدن گان ها باید دقت کرد که ابتدا گان را روبروی خود نگه داریم سپس دستان خود را وارد قسمت آستین ها می کنیم . توجه داشته باشیم که در هنگام پوشیدن گان ، آن را زیاد جا به جا نکنیم تا در معرض آلودگی های محیط قرار نگیرد زیرا کاملاٌ استریل بودن گان ها امری بسیار ضروری می باشد که حتما کادر جراحی باید به آن دقت داشته باشند تا گان استریل باقی بماند.

بزرگترین تولیدکننده انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بزرگترین تولیدکننده انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی تولید کنندگان البسه یکبار مصرف بیمارستانی ، این نوع لباس ها را در انواع مدل و سایز لباس بیمارستانی تولید می کنند. استان های غربی ایران تقریباً بزرگترین تولید کننده های لباس های یکبار مصرف هستند. بزرگترین مزیت تولید این لباس ها این است که به سرعت قابل تولید می باشند زیرا جنس آن ها از نوع منسوجات بافته نشده می باشد و برخلاف منسوجات بافته شده تولیدشان وقت گیر نمی باشد پس قیمتشان به نسبت ارزان تر می باشد.

مواد اولیه ای که در تولید این لباس ها مورد نیاز است شامل منسوج نبافته شده ، کیسه هایی از جنس نایلون و کش می باشد . اگر بخواهیم به ماشین آلات مورد استفاده تولید کنندگان اشاره کنیم ، می توانیم دستگاه های مخصوص برش زدن ، رول باز کن ، دوزنده اولترا سونیک ، بسته بندی کننده و شابلون های الگو را نام ببریم.

جهت راه اندازی تولیدی البسه یکبار مصرف بیمارستانی قطعا به نیروی کار لازم داریم ، این نیرو ها شامل مدیران ، مهندسان ، تکنسین ها ، کارگران ،کارمندان در بخش های مختلف ، نگهبان و نیروی خدماتی می شود. برای کار آفرینانی که قصد ایجاد یک کسب و کار با سود قابل ملاحظه ای را دارند ، تولید لباس های بیمارستانی یکبار مصرف می تواند ایده خوبی باشد . کار آفرین می تواند با داشتن بودجه ی مورد نیاز این کار و هم چنین نیرو های لازم جهت کار در تولیدی که پیش تر نیز به آن ها اشاره شد ، اقدام به راه اندازی خط تولید این لباس ها نماید و البته داشتن مجوز راه اندازی این کار از سازمان ها هم از ملزومات مهم برای شروع این کار می باشد . پس از راه اندازی خط تولید ، با پشتکار و همت استوار ، تولید کنندگان می توانند با گذر زمان و تبدیل شدن به برندی معتبر ، در بازار سهم قابل توجهی از فروش لباس های بیمارستانی یکبار مصرف را از آن خود نمایند . البته باید دقت داشت که برای محقق شدن این امر ضروری است که تولید کنندگان در تولیدات خود نهایت کیفیت و استاندارد های مربوطه را داشته باشند و سعی کنند در مقایسه با رقبای خود در این زمینه پیشرو تر بوده و رضایت حداکثری مشتریان را به خود جلب نمایند. در صورتی که رضایت مشتریان جلب شود ، قطعاٌ فروش تولید کننده نیز به میزان قابل توجهی رشد خواهد داشت و بدین ترتیب با فاصله معنا داری از رقبای خود در این حرفه پیشتازتر خواهد بود.

خریدار لباس بیمار یکبار مصرف با قیمت عالی

خریدار لباس یکبار مصرف بیمارستانی ، می تواند آن ها را با قیمتی مناسب از تولید کنندگان این لباس ها خریداری نماید. قطعاٌ تولید کنندگانی که از مواد مرغوب و با کیفیتی در هنگام تولید استفاده نمایند قیمت بالاتری نسبت به تولید کنندگانی که این گونه نیستند دارند. خریداران می توانند به صورت آنلاین هم اقدام به خرید این لباس ها نمایند. جهت این امر آنها ابتدا باید سایت های معتبر را جهت اقدام به خریداری پیدا نمایند و سپس بعد از کسب اطمینان از برند لباس های بیمارستانی یکبار مصرف ، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نموده و در اسرع وقت تحویل بگیرند.

از مزیت های خرید آنلاین می توان به عدم اتلاف وقت در هنگم خرید نسبت به خرید حضوری ، یا به عبارتی صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به خرید ، انتخاب نوع محصول با دقت بیشتر ، صرفه جویی در سوخت و هزینه رفت و آمد جهت خرید حضوری و بسیاری از مزایای دیگر اشاره نمود.

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل این لباس ها بایستی در محیطی کاملا استریل شده و بهداشتی تولید شده باشند تا بیماران و پزشکان با اطمینان خاطر از آن ها استفاده نمایند در غیر این صورت خود لباس ها غیر قابل اعتماد و عامل انتقال بیماری ها خواهند بود. خریداران در هنگام خرید حتما باید از استریل بودن محیط تولیدی اطمینان حاصل نمایند لذا معتبر بودن برند تولید کننده البسه یکبار مصرف شرط است. قیمت لباس های بیمارستانی به سایز ، نوع و گرماژ لباس ها بستگی دارد و خریداران بسته به این موارد اقدام به سفارش لباس ها به صورت عمده می نمایند. خریداران جهت خرید می توانند به صورت آنلاین هم به فروشنده های لباس های یکبار مصرف بیمارستانی که تولیدی نیز دارند دسترسی داشته باشند و با کسب اطمینان از معتبر بودن فروشگاه و تولیدی و کسب اطلاع از صحت مجوز های لازم برای یک تولیدی از جمله بهداشت ، به راحتی سفارش مورد نیاز خود را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین ثبت نمایند تا تولید کننده سفارشات آنان را تهیه کرده و در زمان معین شده به دست خریدار برساند تا خریدار نیز از خرید خود رضایت داشته باشد و تبدیل به یکی از مشتریان ثابت آن تولیدی شود و همچنین با معرفی این تولیدی به سایر خریداران ، باعث افزایش فروش تولید کننده و افزایش تولید لباس ها و خوش نام شدن برند تولید کننده گردد. 

مرغوبیت لباس ها و جنس آن ها برای خریداران بسیار مهم است ، همچنین این مرغوبیت و کیفیت بالا باعث افزایش ایمنی استفاده کنندگان این لباس ها می شود و حفاظت از سلامت این افراد را در محیط بیمارستان تا حد زیادی تضمین می نماید ، مخصوصاٌ در این روز ها که جهان درگیر ویروس کرونا می باشد و تک تک اعضای کادر درمان نیازمند حفظ سلامت خود می باشند و با استفاده از این لباس ها تا حد زیادی می توانند ایمن بوده و با آرامش خاطر در بیمارستان باشند.

در بحث صادرات این لباس ها ، کشور های عراق ، افغانستان ، ارمنستان ، پاکستان ، ترکیه ، گرجستان و … بهترین خریداران در حوزه این لباس ها می باشند. تولید کنندگان بر حسب این که چه نوع لباس هایی در کدام کشور ها بیشترین اسفاده را دارند اقدام به تولید و صادرات آن می نمایند.

لباس های یک بار مصرف استریل شده و استاندارد درصد ایمنی بالاتری در مقایسه با لباس های غیر یکبار مصرف دارند ، زیرا به دلیل یکبار مصرف بودن ، امکان انتقال آلودگی و عفونت ها بین بیماران بیمارستان را به حداقل می رسانند به این دلیل که هر بیمار پس از استفاده از این لباس ها ، آن ها را دور میاندازد ، به عبارت دیگر هر لباس یکبار مصرف مختص یک بیمار می باشد. وجود لباس های یکبار مصرف استریل برای بیماران بستری شده در بیمارستان و هم چنین کادر درمانی بیمارستان ها از موارد ضروری می باشد که در بیمارستان ها به طور حتم رعایت می گردد.

لباس های بیمارستانی یکبار مصرف علاوه بر این که برای بیماران بیمارستان استفاده می گردد ، برای پزشکان و جراحان در اتاق عمل نیز مورد استفاده است که البته صد در صد تمام اجزای این لباس ها باید استریل شده باشند تا در اتاق عمل استفاده شوند ، بنابراین به این لباس ها ، لباس یکبار مصرف استریل گفته می شود. قیمت لباس بیمارستانی یکبار مصرف در مدل ها و سایز های مختلف متفاوت است.

در حال حاضر نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا ، تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی از اهمیت ویژه ای برخوردار گشته و حتی تولیدی های جدیدی نیز احداث شده اند و هم چنین تولید کنندگان این لباس ها از توان حداکثری خود در تولید و عرضه این لباس ها به بیمارستان های سراسر کشور و حتی صادرات به سایر کشور ها ، استفاده می نمایند .نقش این لباس ها در بیمارستان ها با توجه به شرایط موجود بسیار بزرگ و مهم بوده و تا حد زیادی محافظ سلامت افراد ، به خصوص کادر درمانی از جمله پزشکان و پرستاران در بیمارستان ها می باشد .

انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف در سایز و مدل های مختلف

 برخی از انواع لباس های یکبار مصرف به شرح زیر می باشد :

 • لباس های یکبار مصرف مخصوص بیماران بستری شده در بیمارستان ها
 • کلاه های یکبار مصرف 
 • شلوار های یکبار مصرف
 • پیراهن های یکبار مصرف
 • بلوز های یکبار مصرف
 • آستینچه های یکبار مصرف
 • روبالشتی های یکبار مصرف
 • روتختی های یکبار مصرف
 • گان های یکبار مصرف
 • لباس های  مخصوص ام آر آی یکبار مصرف
 • و …

ضخامت لباس های بیمارستانی یکبار مصرف نیز مهم است ، از این نظر که در فصول مختلف بیماران یا پزشکان در هنگام استفاده از آن ها راحت باشند و باعث آزار آن ها نشود. مثلا در فصل زمستان ضخامت بیشتر و در فصل تابستان ضخامت کمتر باشد مناسب تر است. رعایت این امر سبب راحتی بیشتر بیماران و کادر درمانی می گردد.

لباس های یک بار مصرف بیمارستانی بر اساس اینکه بیمار بستری شده زن باشد یا مرد نیز تولید می شود ، لباس های بستری مخصوص خانم ها و همچنین لباس بستری مخصوص آقایان وجود دارد و معمولا در دو رنگ آبی و صورتی تولید می شوند و همچنین به طور کلی می توانیم بگوییم که هر شغلی در بیمارستان لباس مخصوص به شغل خود را دارا می باشد.

بهترین لباس بیمارستانی یکبار مصرف با ارزان ترین قیمت

بهترین لباس بیمارستانی یکبار مصرف با ارزان ترین قیمت در کشورمان بهترین و مرغوب ترین لباس بیمارستانی را می توان یافت .خریداران می توانند با توجه به بودجه ی خود اقدام به خرید انواع لباس های بیمارستانی در سایز بندی و مدل های گوناگون بپردازند. با توجه به اینکه مواد اولیه برای تولید کنندگان به راحتی قابل تهیه است پس قیمت های فروش آنان نیز قابل قبول و منصفانه خواهد بود از این رو خریداران این البسه می توانند با اطمینان خاطر خرید البسه نمایند.

به دلیل این ارزانی مواد اولیه تولید البسه بیمارستانی در کشور ، این بستر فراهم شده تا تولید کنندگان بتوانند رقابت خوبی با سایر تولید کنندگان البسه یکبار مصرف بیمارستانی حتی در سایر کشور ها داشته باشند و به این ترتیب موفق تر عمل کنند و باعث رشد صادرات این نوع لباس ها به سایر کشور ها شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.