فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی عمده در بازار داخلی و بازار جهانی

در این سالهای اخیر فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی عمده در بازار داخلی و خارجی، رونق زیادی پیدا کرده است. چه عواملی در تولید لباس های بیمارستانی یکبار مصرف دخیل بودند؟ تولید و پخش این محصولات در دست چه سازمان ها و نهادهای بازرگانی است؟  

فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی عمده در بازار داخلی و بازار جهانی

قیمت تولید لباس بیمارستانی یکبار مصرف در ایران

قیمت تولید لباس بیمارستانی یکبار مصرف در ایراندر گذشته از گان و شان های پارچه ای جهت عمل های جنرال، زایمان، آنژیوگرافی و دیگر جراحی ها استفاده می شد. این محصولات به دلیل بافته شدن و ایجاد روزنه در میان تارو پود پارچه، انواع باکتری ها و عفونت ها در میان روزنه ها باقی می ماند که حتی با شستشو و استرلیزه کردن در دستگاه های اتوکلاو از بین نمی رفت و عفونت به راحتی حین عمل جراحی به بدن بیمار راه می یافت.

متعاقب آن بیمار درگیر عفونت های بعد از جراحی می شد و طول درمان طولانی و موفقیت جراحی کاهش می یافت. از اینرو، تولید شان و گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی، تحول بزرگی در بخش های مختلف بهداشتی و درمانی ایجاد کرد.

تولید و توزیع انواع البسه بیمارستان، برعهده شرکتهای بازرگانی و کارخانه های دوخت لباس بیمارستان می باشد. قیمت تولید لباس بیمارستانی یکبار مصرف در ایران به عواملی چون کیفیت و نوع پارچه بکار رفته، نوع استریل کردن و تاریخ انقضای آن و شیوه بسته بندی آن بستگی دارد.

کیفیت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی تولیدات داخلی

کیفیت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی تولیدات داخلیعمدتا لباس یکبار مصرف بیمارستانی از دو نوع پارچه اسپاند باند و اس ام اس تهیه و دوخته می شود. پارچه اس ام اس به دلیل ماهیت ضد میکروبی بودنشان قیمت بالاتری نسبت به پارچه اسپاند باند دارد. الیاف این دو نوع پارچه کاملا همگن و یکنواخت است و از نشست هر گونه آلودگی و عفونت در ساختار آن جلوگیری می کند.

تولید و فروش لباس بیمارستانی یکبار مصرف در ایران، از سال 1378 آغاز شد و هر روز به حجم تولیدات اینگونه البسه افزوده می شود. کیفیت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی تولیدات داخلی قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد. 

در مقایسه با محصولات خارجی قیمت لباس بیمارستانی در ایران بسیار پایین است و خرید عمده این محصولات مقرون به صرفه می باشد.

استعلام قیمت لباس بیمارستانی در انواع مختلف

استعلام قیمت لباس بیمارستانی در انواع مختلفشرکت های مختلف تولیدی و کارخانجات دوخت البسه بیمارستانی با استفاده از پارچه های مختلف مانند نرمال، تترون، اسپاندباند و ….انواع مختلفی از لباس بیمارستان را تولید می کنند. دوخت لباس ها باید متناسب با کارایی آن باشد. بعنوان مثال لباس مریض بیمارستان باید کمی گشاد باشد تا امکان معاینه و دسترسی پزشک به اعضای بدن بیمار را فراهم کند. هم چنین لباس بیمارستانی یکبار مصرف دارای شکافی در جلو باشد تا در صورت اورژانسی شدن وضعیت بیمار امکان پاره کردن و عملیات احیا را فراهم کند.

این محصولات کیفیت های متفاوتی دارند و بالطبع قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. جهت استعلام قیمت لباس بیمارستانی در انواع مختلف، مراجعه به مشاوران فروش در واحدهای تولیدی و نمایندگی ها، بهترین انتخاب می باشد.

مراکز تولیدی لباس یکبار مصرف بیمارستانی و گان بیمار در کشور

مراکز تولیدی لباس یکبار مصرف بیمارستانی و گان بیمار در کشورمراکز تولیدی لباس یکبار مصرف بیمارستانی و گان بیمار در کشور، امکان فروش البسه بخشهای مختلف بهداشتی و درمانی را فراهم می کنند.

این مراکز در اکثر شهرهای بزرگ و کوچک کشور بوجود آمده اند تا با تولید فراوان و متنوع محصولات، امکان دسترسی آسان و توزیع راحت و قیمت مناسب را برای خریداران فراهم آورند. 

بازار فروش لباس بیمارستانی تولید شده در ایران

بازار فروش لباس بیمارستانی تولید شده در ایراندر سالهای اخیر، بازار فروش لباس بیمارستانی تولید شده در ایران رواج بیشتری پیدا کرده است. حضور نمایندگی ها و شرکت های تولید البسه بیمارستان در نمایشگاه ها و بازارهای داخلی و خارجی خود گواه این مسئله است که آنها در کار خود موفق عمل کرده اند.

این مراکز با معرفی محصولات جدید در نمایشگاه ها، سعی در رفع معایب محصولات قبلی و ارتقای سطح کیفی هستند. ارتباط مستقیم با شرکت ها و نمایندگی ها این امکان را به مشتریان خود می دهد که با جدیدترین نسل از محصولات آشنا شوند و در ارائه خدمات نوین به بیماران پیشگام باشند.

2

  1. با سلام به تعداد لباسهای یک بار مصرف به رنگ صورتی نیاز دارم آیا در سایت شما رنگ صورتی موجود است ؟

    • سلام خانم شریعت عزیز
      لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.