فروش لباس بیمارستانی قیمت ارزان بصورت مستقیم از شرکت تولیدی

تولید لباس بیمارستانی در سالهای اخیر نسبت به سالهای گذشته رواج بیشتری پیدا کرده است. با تاسیس بیمارستان های بیشتر در نقاط مختلف کشور، نیاز به کارخانه های تولید البسه بیمارستانی بیشتر، احساس شد و نمایندگی ها زمینه ی فروش لباس بیمارستانی با قیمت ارزان و بصورت مستقیم از شرکت تولیدی را برای خریداران فراهم آوردند. فروش لباس بیمارستانی قیمت مناسب هدفی است که اکثر تولیدکنندگان این عرصه دنبال می کنند.

فروش لباس بیمارستانی قیمت ارزان بصورت مستقیم از شرکت تولیدی

شرکت تولید و پخش بهترین لباس بیمارستانی قیمت ارزان

شرکت تولید و پخش بهترین لباس بیمارستانی قیمت ارزانبا تاسیس بیمارستان ها و درمانگاه ها و مراکز درمانی متعدد و فعالیت پرسنل ها در بخشهای مختلف، استفاده از لباس بیمارستانی با رنگ ها و جنس های متنوع، مهمترین وجه تمایز این افراد به شمار می رود. لباس های بیمارستانی از نظر کاربرد به چندین گروه تقسیم می شود:

  •  لباس بیمار بیمارستان
  •  لباس پزشکان، پرستاران، بهیاران
  • لباس خدمات بیمارستان
  • لباس مخصوص عمل های جراحی
  • لباس بارداری
  • لباس نوزادان
  • لباس قسمتهای اداری، صندوق و پذیرش
  • لباس حراست و نگهبانی

لباس بیمارستانی به دو دسته یکبار مصرف و چندبار مصرف طبقه بندی می شود که هر کدام از این محصولات کاربرد متفاوتی دارد. شرکت تولید و پخش بهترین لباس بیمارستانی در نقاط مختلف کشور در تلاش است تا از طریق ارتباط مستقیم با پیمانکاران و مدیران بیمارستان ها محصولی با کیفیت و قیمت ارزان عرضه کند.

مرکز فروش لباس بیمارستانی در رنگ های متنوع

مرکز فروش لباس بیمارستانی در رنگ های متنوعلباس بیماران و کارکنان بیمارستان دارای تنوع رنگ بسیاری است و همین عامل از علایم بارز در شناخت آنها می شود و بیماران و مراجعه کنندگان را از سردرگمی در شناخت پرسنل نجات می دهد. اگر از جنبه روانشناسی به آن بنگریم، مدل لباس بیمارستان و تعیین رنگ در لباس بیماران در بالا بردن و حفظ روحیه بیمار در دوران نقاهت تاثیرگذار است. رنگ لباس بیمار معمولا در آقایان آبی و در خانمها صورتی است. از اینرو مراکز فروش لباس بیمارستانی تهیه و توزیع البسه در رنگ های متنوع را برعهده دارد.

تولید البسه بیمارستانی کودک و بزرگسال

تولید البسه بیمارستانی کودک و بزرگسالشرکت های تولیدی و کارخانه های دوخت لباس، تولید البسه بیمارستانی در اندازه ی کودک و بزرگسال را نیز انجام می دهند.

 لباس بیماران نوزادان و کودکان 2 تا 18 سال با اندازه های مختلف و لباس بزرگسالان در بخشهای روانی و ام آر آی و سی تی اسکن از دیگر تولیدات این مراکز است. 

تولیدی لباس بیمارستانی، تهیه و دوخت پک بیمارستانی را نیز در برنامه کاری خود دارد. هم اکنون در اکثر بیمارستان ها و مراکز درمانی، پک های یکبار مصرف جهت جراحی ها، اندوسکوپی، زایمان و جراحی های سرپایی مورد استفاده قرار می گیرد. این پک ها کاملا استریل بوده و در مقایسه با پک های پارچه ای، از انتشار عفونت حین و بعد از عمل جلوگیری می کند و طول درمان را کوتاه و هزینه ی درمان را کاهش می دهد.

ارائه دهنده بهترین لباس فرم و پرسنل بیمارستان

ارائه دهنده بهترین لباس فرم و پرسنل بیمارستانشرکت ها و بازرگانی های تولید البسه بیمارستان، ارائه دهنده بهترین لباس فرم و پرسنل بیمارستان می باشند. یکی از دغدغه های مدیران بیمارستان و صاحبان مراکز درمانی و درمانگاه ها، انتخاب لباس فرم کارکنان مراکز درمانی است. به جهت حفظ و ارتقا اعتبار بیمارستان، در انتخاب مدل و طرح لباس فرم پرسنل، حساسیت زیادی به خرج می دهند.

از اینرو، رقابت در بین تولیدکنندگان جهت تولید لباس با کیفیت و طرح های نوین وجود دارد. قیمت لباس بیمارستانی بر اساس نوع پارچه و رنگ و دوام پارچه تعیین می شود؛ بنابراین قیمتهای متفاوتی بسته به کیفیت های گوناگون در بازار دیده می شود.

1

  1. سلام و خسته نباشید. لباس های بیمارستانی قیمت های بالایی دارند ولی من تونستم از سایت شما قیمت مناسب پیدا کنم. متشکرم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.