فروش بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی

فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی از طریق سایت های اینترنتی ما قابل انجام است. به دلیل کمتر انتقال دادن عفونت های بهداشتی لباس های بیمارستانی طراحی و تولید می شوند. از این لباس هادر دو مکان استفاده می شود یکی در صنایع تولید مواد غذایی که اقدامات بهداشتی بسیار سختی اعمال می کنند و دیگری در صنعت پزشکی که برای حفاظت از ایمنی شخصی و ایمنی محیط از آن استفاده می شود. 

فروش بهترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی

کارگاه تولیدی و دوخت لباس بیمارستانی یکبار مصرف

کارگاه تولیدی و دوخت لباس بیمارستانی یکبار مصرف لباس بیمارستانی یکی از مهم ترین لوازم ضروری در بیمارستان می باشد که هر بیمار هنگام بستری و عمل باید این گونه لباس ها را بر تن کند. این لباس ها دارای رنگ های متنوع و شادی هستند که با روحیه بیماران سازگار می باشند. از لباس های بیمارستاتی نیز کارکنان بیمارستان برای محافظت از خود نیز استفاده می کنند. 

در ایران کارگاه ها و کارخانه هایی که تولید انواع لباس بیمارستانی را بر عهده دارند تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین نوع آن را تولید کرده و در اختیار بیمارستان قرار دهند. به دلیل وجود مواد اولیه تهیه شده در کشور قیمت این نوع لباس ها مناسب بوده و همین قیمت پایین باعث شده تا تولیدی ها لباس ها را با بهترین کیفیت تولید کنند و توانایی خود را در منطقه با بالاترین حد ممکن برسانند. 

این لباس ها معمولا از جنس کاغذ و پلاستیک نازک تولید می شوند. در برخی از این لباس ها در نواحی بحرانی بدن شامل ناحیه بازو و قفسه سینه توسط پارچه های تقویتی محافظت می شوند. 

تولیدی لباس بیمار یکبار مصرف معمولا از الیاف سبک و نازک در تولید این لباس ها استفاده می کنند. این تولیدی ها از جمله مهمترین مراکز خرید لباس های یکبار مصرف می باشد که تولیدی های زیادی در کشور در این زمینه فعالیت گسترده ای دارند. 

در کارخانه های تولیدی علاوه بر لباس های بیمارستانی سایز بزرگ، انواع لباس کودک بیمارستانی به صورت ست نیز تولید می شود که شامل ست لباس بیمارستانی نوزاد دختر، ست لباس بیمارستانی نوزاد پسر، سرویس بیمارستانی نوزاد و سرهمی نوزاد بیمارستان می باشد و دارای سایز ها و طرح های متنوع نیز است. 

قیمت گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی جراح و بیمار

جراحی های زیاد و متعددی در مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستانی انجام می شود که جهت رعایت بهداشت در هنگام عمل معمولا از لباس های بیمارستانی استفاده می کنند که از جمله این لباس ها می توان به گان یکبار مصرف جراحی اشاره کرد که بسیار پر کاربرد می باشد، اگر در حین عمل از این نوع لباس ها استفاده نشود امکان انتقال میکروب و مواد آلوده به بدن کادر عمل جراحی وجود خواهد داشت. 

گان جراحی یکبار مصرف شامل کلاه، دستکش، کفش مخصوص، بلوز و شلوار می باشد. اگر به صورت مستقیم این نوع لباس ها را از تولیدی ها خریداری کنیم در قیمت آن بسیار تآثیر می گذارد و با قیمت پایین تری ارائه می شود، عدم نیاز به شست و شو نیز بر قیمت این محصول تأثیر زیادی می گذارد و با قیمت مقرون به صرفه تری در اختیار مشتریان قرار می گیرد. شرکت های تولیدی زیادی در زمینه تولید و فروش گان فعالیت می کنند. 

قیمت گان لباس یکبار مصرف جراح بسته به نوع پارچه و میزان پارچه مورد استفاده شده فرق می کند. تقریبا در بیشتر شهرهای کشور تولیدی هایی وجود دارد که انواع این نوع لباس را تولید کرده و روانه بازار می کنند.

از انواع این نوع لباس می توان به لباس یکبار مصرف غیر استریل اشاره کرد که بیشترین تولید خود را در کارگاه های کوچک و بزرگ در شهرهای مختلف کشور داشته و دارای قیمت پایینی می باشد و اما لباس یکبار مصرف استریل در کارگاه ها و کارخانه های استاندارد شده تولید می گردد و دارای قیمت بالاتری می باشد. 

در حالت کلی قیمت لباس های بیمارستانی به عوامل زیر بستگی دارد:

 1. نوع پارچه
 2. روش تولید
 3. کیفیت و دوام لباس
 4. محل تولید و مارک لباس
 5. سایز 
 6. طرح و مدل
 7. نحوه خرید و فروش

فروشنده لباس های بیمارستانی یکبار مصرف، این لباس ها را در رنگ ها و طرح های متنوع به فروش می رساند چرا که رنگ آن در روحیه بیمار بسیار تأثیر گذار است. بیشتر لباس های یکبار مصرف اتاق عمل دارای رنگ سبز بوده و استفاده از آنها بسیار راحت می باشد. همچنین فروشندگان برای فروش بالای محصول و جذب رضایت مشتری تلاش می کنند تا آن را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهند. 

خریدار گان یکبار مصرف بیمار به صورت عمده

خریدار گان یکبار مصرف بیمار به صورت عمده این روز ها خرید لباس های بیمارستانی افزایش یافته زیرا که بسیار راحت و سبک بوده و به راحتی می توان بعد از زمانی کوتاه آن را تعویض کرد و لباس دیگر را استفاده کرد زیرا یکبار مصرف بوده و دارای قیمت ارزانی می باشند. 

خریدار لباس یکبار مصرف بیمار به دنبال یا کیفیت ترین آن می باشد و همچنین از تولید کنندگان تقاضا دارد تا محصول را با قیمت مناسب تری ارائه دهد. لباس یکبار مصرف بیمار کاربرد زیادی دارد، یکی از این کاربرد ها حفاظت شخصی و دیگری ایمنی محیط زیست است. افراد برای محافظت از خود در برابر آلودگی ها از لباس های یکبار مصرف استفاده می کنند. از جمله تجهیزات محافظ شخصی می توان به ماسک ها (که برای جلوگیری از ورود هوای آلوده به ویروس و یا گرد و غبار به ناحیه تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد)، کاورهای روی لباس، محافظ های آستین، دستکش های لاتکس، روکش کفش و سایر پوشاک اشاره کرد که برای محافظت از بدن در برابر آسیب و عفونت مورد استفاده قرار می گیرد. 
لباس های یکبار مصرف بیمارستانی که بیماران می پوشند نیز به دلایل بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد این لباس نیز دارای انواع مختلفی است و در قیمت گذاری آن نیز تأثیر می گذارد. لباس های بیمار به طوری طراحی و تولید می شوند که کارکنان و پزشکان بیمارستانی بتوانند به راحتی به ناحیه ای از بدن بیمار که تحت درمان قرار دارد دسترسی پیدا کنند. 

عرضه پرفروش ترین انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف

لباس های یکبار مصرف بیمارستانی علاوه بر پیشگیری از پخش آلودگی، ظاهری یکسان به کادر بیمارستان می بخشد و نظم را در بیمارستان برقرار می کند. از جمله پارچه هایی که در تولید این نوع لباس ها مورد استفاده قرار می دهند می توان به پارچه های تترون، پارچه ترگال ساده، پارچه ترگال کجراه، پارچه فلامنت و … اشاره کرد. با توجه به ویژگی هایی که هر پارچه دارد و بودجه ای که هر مرکز بهداشتی می خواهد هزینه کند می توان در دوخت لباس ها از آن ها استفاده کرد.

پرفروش ترین لباس یکبار مصرف بیمارستانی تمام ویژگی های یک لباس خوب را دارد و همچنین از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. این نوع لباس ها معمولا از پارچه هایی ساخته می شود که در برابر شست شو مکرر با آب گرم، مقاومت می کند و در پشت با اتصال نوار حلقه ای چسبانده می شود. 

لباس های یکبار مصرف خوب دارای ویژگی های زیر می باشد: 

 1. بادوام، نرم، سبک، راحت، خوشبو، سایشی و الکتریسیته ساکن مقاوم است.
 2. در برابر هوا و بخار قابل نفوذ است، در حالی که در برابر مایعات آب و ذرات معلق در هوا مقاومت می کند. 
 3. لباس های یکبار مصرف بیمارستانی از 100% پلی اتیلن با چگالی بالا و بدون مواد افزودنی، چسب و سیلیکون ساخته می شود. 
 4. با داشتن سطح کاملا صاف، لباس قادر به بیرون کشیدن مایع معدنی و جلوگیری از پاشیدن مواد شیمیایی است. همچنین گرد و غبار جامد نمی تواند بر روی لباس بنشیند. 
 5. لباس ها به طور خاصی پوشیده شده است به طوریکه از نفوذ گرد و غبار، چربی زیاد اسید معدنی، قلیایی و نمک با چگالی بالا جلوگیری می شود. 
 6. ثابت شده است که این لباس در برابر حمله بیماری های خونی، ویروسی بدن را محافظت می کند. 

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل و با کیفیت

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل و با کیفیت امروزه برای خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل می توانید به صورت غیر حضوری به سایت های اینترنتی ما مراجعه کنید و لباس مورد نظر خود را به صورت عمده و با قیمت عالی خریداری کنید. در این روش خرید چون خرید به صورت مستقیم است قیمت ها بسیار مناسب بوده و همچنین در زمان بسیار صرفه جویی می شود. در فروشگاه های آنلاین شما انواع لباس بیمارستانی را در سایز و طرح های متنوع مشاهده می کنید و سپس خرید خود را انجام می دهید. 

لباس بیمار استریل یکبار مصرف، برای اتاق عمل طراحی شده و در بسته بندی های مجهز قرار دارد چرا که این نوع لباس باید استریل باشد. در کنار آن لباس های استریل مخصوص پزشکان و کادر اتاق عمل نیز وجود دارد. 

از انواع لباس های یکبار مصرف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. لباس یکبار مصرف ام آر آی
 2. لباس یکبار مصرف بیمار
 3. کلاه یکبار مصرف
 4. شلوار یکبار مصرف
 5. بلوز یکبار مصرف
 6. گان یکبار مصرف
 7. و …

کارخانه هایی که تولید لباس بیمارستانی را بر عهده دارند باید با توجه به کارایی آن، لباس ها را تولید کنند. به عنوان مثال باید لباس مریض بیمارستان باید کمی گشاد تر دوخته شود تا امکان معاینه وجود داشته باشد و دسترسی پزشک به اعضای بدن بیمار فراهم گردد. همچنین این لباس ها باید دارای شکافی در جلو باشد تا در صورت اورژانسی شدن وضعیت بیمار امکان پاره کردن و عملیات احیا فراهم باشد. 

با بستن قرار دادهای سالیانه با مراکز تولید و فروشندگان لباس های بیمارستانی می توانید انواع این لباس از جمله لباس مریض بیمارستان، لباس پزشک بیمارستان، لباس گان، لباس اتاق جراحی و لباس بیمار زنانه را خریداری کنید و با این کار از بسیاری هزینه های جانبی خودداری می کنید و با قیمت مناسب تری لباس ها را تهیه می کنید.  

نمایندگی فروش انواع سایز و مدل لباس بیمارستانی یکبار مصرف

نمایندگی هایی که فروش این کالا را بر عهده دارند انواع سایز و مدل لباس یکبار مصرف را در فروشگاه خود موجود دارند و به صورت عمده و تکی آن را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. فروش عمده لباس بیمارستانی در بازار داخلی باعث شده تا این محصول دارای قیمت مناسب تری باشد به طور مثال گان لباس بیمارستانی بسیار پر کاربرد بوده و جهت مصارف گوناگونی استفاده می شود. این نوع لباس در دو نوع یکبار مصرف و چند بار مصرف تولید و به بازار ارائه می شود. بازار فروش گان یکبار مصرف بسیار پر رونق بوده و یکی از محصولاتی است که زیاد خرید و فروش می شود. 

تولید و عرضه لباس های بیمارستانی برعهده شرکت های بازرگانی و کارخانه های دوخت لباس بیمارستان می باشد. قیمت تولید این لباس ها در ایران به عواملی چون کیفیت و نوع پارچه به کار رفته، نوع استریل کردن و تاریخ انقضای آن و شیوه بسته بندی بستگی دارد. 

از سال 1378 تولید و فروش انواع لباس های بیمارستانی در ایران آغاز شده است و هر روز به حجم تولید این کالا افزوده می شود. کیفیت این لباس ها در ایران به قدری خوب است که قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد. 

صادرات لباس بیمارستانی یکبار مصرف با قیمت های ارزان

صادرات لباس بیمارستانی یکبار مصرف با قیمت های ارزان همانطور که گفته شد کارخانه های تولیدی لباس یکبار مصرف بیمارستانی در کشور این محصول را با کیفیت عالی و جنس بسیار خوب تولید و روانه بازار می کنند به همین دلیل کشور های زیادی خواهان این محصول ایرانی هستند و صادرات لباس یکبار مصرف بیمارستانی به کشور های خارجی بسیار برای تولیدی ها پر سود بوده و به اقتصاد کشور کمک زیادی کرده است. 

در صادرات این نوع لباس پر کاربرد قیمت نیز بسیار مهم است و نمایندگی هایی که صادرات لباس یکبار مصرف بیمارستانی را بر عهده دارند باید آن را در پک های شیک و به روزی آماده و صادر کنند تا نمای بیرونی کالا برای مشتریان خارجی جالب باشد و به فروش بالای آن نیز کمک کند. 

بازار فروش این محصول ایرانی در بازار های جهانی به گونه ای است که جایگاه خود را در بازار کشور های دیگر پیدا کرده است و به عنوان یک محصول صادراتی به شمار می رود. همچنین این تولیدی ها با استخدام مشاورانی برای فروش تبلیغات ویژه ای برای فروش این کالای ایرانی انجام می دهند، استفاده از تبلیغ برای کالاهای ایرانی در بازار های خارجی به فروش بالای آن بسیار کمک می کند. 

قیمت صادرات این لباس با توجه به انواع مختلفی که دارد در بازار متفاوت است. این لباس ها با توجه به جنس و نوع کاربرد آن در مراکز درمانی قیمت گذاری می شوند. برای مثال قیمت لباس بیمارستانی اتاق عمل با بخش های دیگر مرکز فرق می کند. همچنین صادر کردن این محصول به هر کدام از کشور ها دارای قیمت متفاوتی است. 

از جمله کشور هایی که خواهان این محصول ایرانی هستند می توان به موراد زیر اشاره کرد:

 1. عراق
 2. ترکیه
 3. آذربایجان
 4. کویت 
 5. ارمنستان 
 6. و …

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.