صادرات لباس یکبار مصرف بیمارستانی به کشورهای همسایه

لباس یکبار مصرف بیمارستانی در حال حاضر یکی از لوازم مورد نیاز و ضروری در شبکه بهداشت و درمان کشور محسوب می شود. به دلیل اینکه این لباس به طور مستقیم با بحث سلامت کادر درمان در ارتباط است، تولید کنندگان این کالا در زمان تولید انواع لباس یکبار مصرف و گان بیمارستانی باید نهایت دقت را به خرج دهند و لباس بیمارستانی استریل و با کیفیت را تهیه و به بازار عرضه نمایند. با توجه به پیشرفت کشور ما در زمینه تولید انواع با کیفیت این محصولات، کشورهای همسایه همواره به دنبال خرید این کالا ها از کشور عزیز ما می باشند، به طوری که بازرگانان ایرانی سالانه مقدار قابل توجهی از این البسه را به این کشور ها صادر می کنند و ارز آوری قابل توجهی را برای خود و کشورمان به ارمغان می آورند. 

برای کسب آگاهی بیشتر از قوانین مختلف صادرات لباس یکبار مصرف بیمارستانی به کشور های همسایه، ازجمله کشور های حوزه خلیج فارس، با ما همراه باشید. 

صادرات لباس یکبار مصرف بیمارستانی به کشورهای همسایه

آیا گان همان لباس یکبار مصرف بیمارستانی است؟

آیا گان همان لباس یکبار مصرف بیمارستانی است؟

لباس های بیمارستانی دارای مدل های گوناگونی هستند که هر کدام از آنها خصوصیات مختص به خود دارند و کاربرد های آنها نیز با توجه به همین خصوصیات، متفاوت از یکدیگر است. حال سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا شما با انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی که در کشور ما تولید می شود، آشنایی دارید؟ و یا اینکه اطلاعاتی از کاربردهای انواع این لباس ها دارید؟ 

انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی به شرح زیر می باشند: 

 • شلوار یکبار مصرف بیمار 
 • پیراهن یکبار مصرف بیمار 
 • کلاه یکبار مصرف بیمار 
 • گان بیمار کوتاه و بدون آستین بیمار 
 • گان بیمار آستین بلند بیمار 
 • گان جراحی رنگی 
 • شان یکبار مصرف بیمار 
 • آستین های یکبار مصرف رنگی 
 • کاور های یکبار مصرف کفش 
 • پیش بند یکبار مصرف 
 • لباس های زیر مردانه و زنانه 

تمامی این محصولات با بکارگیری دانش و فن آوری روز دنیا، توسط متخصصین داخلی در کشورمان تولید می شوند و بسته به درجی کیفی و مواد اولیه بکار رفته در زمان تولید، با قیمت های مختلفی به بازار عرضه می شوند. 

در میان تمام این محصولات که نام برده شد، گان ها یکی از پرکاربردترین محصولات محسوب می شوند.

ذکر این نکته در اینجا ضرورت دارد که در واقع گان، یکی از انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی است که مورد استفاده کادر درمانی بویژه در اتاق های عمل  بیمارستان ها قرار می گیرد. 

مقایسه گان با انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

مقایسه گان با انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

همان
گونه که گفته شد، لباس های یکبار مصرف از اهمیت و جایگاه ویژه ای در بیمارستان ها
و مراکز درمانی برخوردار است. به همین دلیل تولید این محصولات نیز بسیار مورد توجه
مسئولان وزارت بهداشت و درمان کشور می باشد.

کشور
ما به دلیل دارا بودن منابع سرشار نفتی و به تبع آن بهره مندی از مواد پتروشیمی
مورد نیاز برای تولید این گونه لباس ها، از جایگاه مطلوبی در دنیا در زمینه تهیه و
تولید انواع گوناگون این محصولات برخوردار است. از این رو قیمت تمام شده این
محصولات نیز در کشورمان علاوه بر کیفیت خیلی عالی، بسیار پایین تر از سایر کشور های تولید کننده این کالا می باشد. به همین دلیل است که اغلب کشور های همسایه در تلاش هستند تا رابطه تجاری
خود با ایران را به خوبی حفظ نمایند، تا از این طریق بتوانند محصولات مورد نیازشان
بخصوص در حوزه پزشکی و پیرا پزشکی علی الخصوص لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با
کیفیت را با قیمت های استثنایی خریداری نمایند. 

در
اینجا اگر بخواهیم مقایسه اجمالی بین گان و لباس های یکبار مصرف بیمارستانی داشته باشیم، باید ابتدا به عرض برسانیم که هر دوی این لباس ها از مواد پتروشیمی تولید می شوند، اما برخی از خصوصیات و موارد کاربردشان با یکدیگر متفاوت است. ما در اینجا به مهمترین آنها اشاره ای مختصر و گذرا می کنیم تا شما عزیزان در زمان خرید اطلاعات کافی در این مورد در اختیار داشته باشید و بتوانید از آن استفاده نمایید. 

مهمترین مورد در مقایسه این دو پوشش بیمارستانی در نوع کاربرد آنها است، به نحوی که گان های بهداشتی برای استفاده پزشکان و پرستاران می باشد، در حالی که لباس های یکبار مصرف بیمارستانی برای استفاده بیماران تعبیه می شوند. 

نکته دیگر در این رابطه نیز این است که گان ها از جنس هایی مانند پنبه، ویسکوز، پلی استر و یا مخلوطی از آنها تهیه می شوند در حالی که لباس های یکبار مصرف بیمارستانی بدون بافت و تنها از مواد استریل پتروشیمی تولید می شوند. 

این نکته را به یاد داشته باشید که در زمان تولید انواع این محصولات، اعم از گان های بهداشتی و لباس های یکبار مصرف، از رنگ های سفید، آبی، سبز و صورتی استفاده می شود؛ به این خاطر که این رنگ ها علاوه بر کمک کردن به فرد جراح برای دید بهتر و مشخص بودن بافت های اندامی تحت عمل، از لحاظ روحی نیز یک احساس آرامش مضاعفی را برای کادر درمانی به ارمغان می آورد. 

فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمده و جزئی

فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمده و جزئی

همان طور که توضیح داده شد و شما نیز به طور نسبی استحضار دارید، فلسفه اصلی
طراحی و تولید
لباس
های یکبار مصرف بیمارستانی چیزی نبود جز کاهش عفونت های بهداشتی موجود در اماکن
درمانی به خصوص عفونت های پس از عمل های جراحی. از این رو ایده طراحی لباسی استریل
در کنار اینکه بتوان به راحتی و پس از اتمام مراحل درمانی یا عمل های جراحی آنها
را تعویض کرد و یا دور انداخت به ذهن مسئولان سازمان بهداشت و درمان جهانی رسید.

پس از این
تصمیم، کشور های مختلف در صدد این بر آمدند تا انواع لباس های یکبار مصرف
بیمارستانی را بمنظور پیشگیری از عفونت های گوناگون، تهیه نمایند. این لوازم برای
پزشکان و عوامل اجرایی اتاق عمل بیمارستان ها شامل: گان استریل، کلاه جراحی و …
می باشد که در یک بسته کلی به آن پک های بهداشتی مخصوص جراحی نیز گفته می شود.
همین لوازم برای کلیه بیماران نیز تولید می شود که شامل: پیراهن و شلوار یکبار
مصرف، کلاه و لباس های زیر یکبار مصرف نیز می باشند.

این نکته مهم
و حیاتی را به خاطر داشته باشید که به علت حساسیت و اهمیت بیش از اندازه این موضوع
(تهیه و تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی)، تنها تولید کنندگانی مجاز به
فعالیت در این حوزه می باشند که تمامی مجوز های لازم را از دستگاههای ذیربط بویژه
وزارت صمت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور اخذ نموده باشند.

بنابراین در
زمان خرید این محصولات حتما توجه نمایید که از کجا این محصولات را خریداری می کنید
و هم اینکه آیا محصول مورد نظرتان دارای مهر استاندارد یا مجوزهای رسمی فعالیت در
این زمینه می باشند یا خیر.

از آنجایی که تولید این نوع محصولات علاوه بر رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، بایستی با بکارگیری دستگاه های مخصوص انجام شود و این دستگاه ها در حال حاضر بسیار گران قیمت می باشند، شائبه این وجود دارد که شاید برخی از سودجویان برای بهره بردن بیشتر از این موضوع، اقدام به تولید این محصولات به روش های غیر استاندارد نمایند. 

پس منطق و عقل سلیم حکم می کند که انسان در این گونه مواقع تنها به مراکز معتبر فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی رجوع کرده و محصولات مورد نظر را به صورت عمده یا جزئی از آن طریق تهیه نماید. 

مجموعه با نیز با سالها تجربه و بکار گیری متخصصین زبده این حوزه، اقدام به تهیه و تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی در طرح و رنگ های متنوع و با کیفیت بسیار خوب می نماید.

شما خریداران گرامی جهت خرید این محصولات از مجموعه ما می توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید و کلیه محصولات را به صورت عمده و یا جزئی ثبت سفارش و خریداری نمایید. 

قیمت انواع لباس پارچه ای یکبار مصرف بیمارستانی

قیمت انواع لباس پارچه ای یکبار مصرف بیمارستانیبه طور کلی در حال حاضر دو نوع لباس بیمارستانی در بازار موجود می باشد: 

 1. لباس های پارچه ای بیمارستانی 
 2. لباس های یکبار مصرف بیمارستانی 

به نوع دیگر نیز می توان گفت گروه اول به لباس های چند بار مصرف و گروه دوم نیز لباس های بی بافت اطلاق می شود. جنس لباس های دسته اول از پنبه، پلی استر و یا ویسکوز است، در صورتی که لباس های بدون بافت از مواد نفتی استریل تشکیل شده هستند. 

قیمت این نوع محصولات نیز مانند تمام اجناس در بازار به عوامل گوناگونی بستگی دارد و بر اساس مواد اولیه بکار رفته در حین تولید، مدل های طراحی، کیفیت دوخت، حجم محصول خریداری شده و در آخر نیز روش های خرید (مستقیم یا غیر مستقیم)، قیمت گذاری بر روی آن انجام می شود. 

کارخانه های صنعتی بزرگی در سراسر دنیا مشغول به فعالیت در این عرصه هستند که کشور ما نیز جزو فعالین برتر در این بازار محسوب می شود. به دلیل شرایط رقابتی که طبق معمول در بازار تمامی محصولات حاکم است، این حوزه نیز از این غائله مستثنی نیست و رقابت بر سر جذب مشتری موضوعی است که تولید کنندگان همواره درصددند تا از رقبای خود در آن پیشی بگیرند.

راه حل منطقی و اساسی در این زمینه این است که شرکت تولید کننده با تولید محصولاتی با درجه کیفی خیلی خوب و البته قیمت های مناسب نسبت به سایر رقبا، گوی سبقت را از آنان ربوده و طرفداران بیشتری را به سمت محصولات خود جذب نماید. 

برای اطلاع از قیمت انواع لباس پارچه ای یکبار مصرف بیمارستانی می توانید به نمایندگی های مجاز ما در سراسر کشور با نام و برند تجاری ” دکتر لباس” مراجعه و یا از طریق همین سایت اطلاعات مورد نیازتان را دریافت نمایید. 

صادرات لباس یکبار مصرف بیمار با تضمین کیفیت

صادرات لباس یکبار مصرف بیمار با تضمین کیفیتاز آنجایی که مواد تشکیل دهنده اصلی در پروسه تولید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی، مواد نفتی و پتروشیمی است، تهیه این مواد برای بسیاری از تولیدکنندگان عمده این محصول دغدغه ای جدی به شمار می رود. بعضا آنها مجبور می شوند با قیمت های گزاف این مواد پتروشیمی را از کشورهای صاحب این صنایع خریداری نمایند و علاوه بر هزینه خود مواد اولیه، پرداخت هزینه حمل و نقل را نیز باید متحمل شوند. با تمام این توضیحات و به دلیل اینکه آنان بتوانند صرفه اقتصادی برای خود داشته باشند، ناچار تصمیم به افزایش قیمت تمام شده محصول برای عرضه به بازار می گیرند. 

اما با عنایت به اینکه کشور عزیز ما از منابع خدادادی نفتی به حد مطلوبی برخوردار است و مانند سایر کشور ها مجبور به واردات مواد اولیه برای تولید این محصولات از کشور های دیگر نیست، صنعت تهیه و تولید انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی بسیار فعال و پر رونق است. به طوری که فعالان اقتصادی، از حضور و فعالیت در این حوزه بسیار احساس خرسندی دارند. 

کارخانه های بزرگ تولید محصولات بهداشتی بویژه لباس های یکبار مصرف بیمارستانی در کشور توانسته اند با تلاش شبانه روزی و بهره گیری از پیشرفته ترین علوم و همچنین دستگاه های روز دنیا، علاوه بر تولید محصولات باکیفیت و تامین 100 درصدی بازار داخلی کشور، اقدام به صادرات لباس بیمارستانی در حجم های بسیاری زیادی در طول سال نمایند. 

شایان ذکر است که بحث صادرات این لوازم به کشور های مختلف، صرفه اقتصادی و ارز آوری خیلی خوبی را نیز هم برای تولید کننده و هم کشورمان به همراه دارد. 

خرید لباس و گان یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

خرید لباس و گان یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

همان طور که
در قسمت های بالا توضیح داده شد، تولید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی با کیفیت
و درجه یک، اعم از گان، پیراهن و شلوار و سایر لباس های مورد استفاده توسط تیم های
درمانی و بیماران در داخل کشور ما در حال انجام می باشد. برخی از استان های کشورمان
نیز به دلیل ماهیت صنعتی که دارند، یعنی به دلیل وجود شهرک های صنعتی بسیار زیاد
در آن استان ها، در تولید و توزیع این اقلام بهداشتی و ضروری، نسبت به سایر استان ها
پیشگام تر هستند. شاید برای شما این شوال مطرح شود که کدام استان ها در کشورمان
بیشترین حجم تولید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی را به خود اختصاص داده اند؟
برای دریافت پاسخ این سوال تان ادامه مطلب را تا انتها دنبال نمایید. 

اصلی ترین
استان های تولید کننده محصولات یکبار مصرف بیمارستانی در ایران بدین شرح می باشند: 

 • استان تهران 
 • استان خراسان رضوی 
 • استان فارس 
 • استان همدان 
 • استان ایلام 
 • و استان کرمانشاه 

این 8 استان بزرگترین مراکز و کارخانه های مخصوص تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی در کشورمان محسوب می شوند و اغلب افرادی که در حوزه فروش لباس بیمارستانی ذر کشور مشغول فعالیت هستند، محصولات خود را به صورت عمده ای از این مراکز تهیه می کنند. 

این مجموعه نیز در صدد است بمنظور جلب رضایت خریداران محترم، انواع محصولات بهداشتی بویژه گان یکبار مصرف بیمارستانی را با قیمت بسیار ارزان (قیمت درب کارخانه) و به صورت عمده ای عرضه نماید. خریداران گرامی برای خرید محصولات با کیفیت و ارزان می توانند با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و از راهنمایی و مشاوره رایگان آنها بمنظور خرید مطمئن بهره مند گردند.

انواع لباس یکبار مصرف استریل غیر استریل بیمارستانی در بازار

انواع لباس یکبار مصرف استریل غیر استریل بیمارستانی در بازاردر حال حاضر انواع مختلفی از لباس یکبار مصرف استریل بیمارستانی در بازار موجود است، که تعدادی از آنها را برای اطلاع شما عزیزان نام می بریم:

 • لباس یکبار مصرف ام آر آی
 • لباس یکبار مصرف بیمار
 • کلاه یکبار مصرف
 • شلوار یکبار مصرف
 • پیراهن یکبار مصرف
 • گان یکبار مصرف
 • آستینچه یکبار مصرف
4

 1. کاش لباس های بیمارستانی در رنگ های شادتری تولید بشه. این لباس ها به کدوم کشورها صادر میشن؟

  • سلام
   دوست عزیز برای دریافت پاسخ خود لطفا فرم مشاوره ی ما را که در سایت هست پر کنید تا مشاورین ما در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

  • سلام خانم گلکار عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.