صادرات انواع لباس غیر استریل بیمارستانی ارزان

ایران در تولید و توزیع لوازم پزشکی یکی از بهترین های دنیا بوده است و توانسته است با به کار گیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا محصولاتی با کیفیت را تولید کند.مرکز پخش لباس غیر استریل بیمارستانی صادراتی با بالاترین کیفیت می باشند که علاوه بر تامین نیاز کشور، به سایر کشور های همسایه نیز صادر میشود. لباس غیر استریل یکبار مصرف جز پر فروش ترین محصولات این تولیدی ها می باشد که همه روزه شاهد افزایش تولید و فروش آن ها هستیم.

صادرات انواع لباس غیر استریل بیمارستانی ارزان

درباره لباس غیر استریل بیمارستانی چه می دانید؟

درباره لباس غیر استریل بیمارستانی چه می دانید؟ زمانی که از لباس غیر استریل بیمارستانی سخن به میان میاید منظور این است که در هنگام مصرف نیاز به استریل کردن ندارد چون بسیاری از لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی قبل از مصرف توسط دستگاه‌های مخصوص استریل می شود تا از بروز هرگونه آلودگی جلوگیری شود.

اما لباس های غیر استریل به نحوی تولید شده اند که خود پارچه و مواد اولیه استفاده در تولید آن به صورت کاملا بهداشتی و استریل شده است و حتی بسته بندی و پخش لباس غیراستریل نیز تمامی نکات بهداشتی را رعایت کرده است و نیاز به استریل توسط دستگاه های مخصوص نیست. خرید این محصول بسیار مقرون به صرفه بوده است چون در اینصورت از خرید دستگاه های استریل کننده در بیمارستان ها کم شده و هزینه صرف بخش های دیگر میشود.

در ایران لباس بیمارستانی صادراتی بسیار تدلید میشود زیرا این لباس های استریل با کیفیت بالا و نهایت دقت تولید میشوند بنابراین ایران در تولید ان ها حرف اول را میزند.

بررسی کیفیت لباس غیر استریل بیمارستانی

بررسی کیفیت لباس غیر استریل بیمارستانی روش های بررسی کیفیت لباس یک‌بار مصرف بیمارستان بر اساس قیمت های ارائه شده و نوع پارچه هایی که در تولید لباس یک‌بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد مورد ارزیابی است؛ همچنین استریل بودن یا نبودن لباس های یکبار مصرف با توجه به جنس و دستگاه های مورد استفاده در تولید آن مشخص می شود

آشنایی با رنگبندی لباس غیر استریل بیمارستانی

آشنایی با رنگبندی لباس غیر استریل بیمارستانی در ایران شرکت های زیادی وجود دارد که در تولید لباس غیراستریل بیمارستانی به صورت یکبار مصرف انجام می دهند و لباس بیمارستانی ارزان ،به دست مصرف کننده می رسانند. لباس های یکبار مصرف معمولا شامل پیراهن و شلوار و کلاه می باشند و برای مردان و زنان یک شکل دوخته می شود و هیچ گونه تفاوتی ندارد.این لباس ها توسط بند، تنظیم می گردد. برای کودکان نیز لباس بیمارستانی رنگی در سایز های مختلف تولید می شود و در بسته بندی های متفاوت به فروش می رسد.

تولید لباس غیر استریل بیمارستانی در کشور، با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک انجام می گیرد. تولید کنندگان اقدام به تولید این محصول به رنگ های مختلف برای بیمار و پرسنل کرده است که از استقبال خوبی هم رو به رو شده است. قیمت لباس هایی که به صورت رنگ های بنفش، لیمویی و … تولید شده است مقداری گران تر از لباس های معمولی می باشد ولی این اختلاف قیمت زیاد نیست که خریدار را منصرف کند و در واقع اختلاف چشمگیری از نظر قیمتی ندارد.

امروزه تولید کنندگان اقدام به تولید این لباس ها به صورت پک های بسته بندی شده کرده اند.مثلا پک زایمان که شامل لباس غیر استریل و دیگر وسایل مورد نیاز خانم های بار دار است و یا پک چشم که شامل لوازم مربوط به عمل چشم میشود در واقع فروش به این صورت بسیار پر سود بوده است به همین علت تولیدات پک بیشتر است زیرا که طرفداران زیادی داشته است و رئیس بیمارستان برای راحتی پرسنل و بیمار و افزایش درامد خود بیمارستان، اقدام به تهیه این پک ها کرده اند.

دلیل انتخاب رنگ سبز و آبی برای لباس های یک بار مصرف بیمارستانی این است که نگاه کردن به این دو رنگ باعث تقویت دید جراح نسبت به اشیای قرمز از جمله رد خون بر روی لباس می شود؛ به عبارتی نگاه کردن جزئی به لباس سبزرنگ یا آبی، چشم ها را نسبت به تغییرات رنگ قرمز حساس تر می کند. جنس این نوع لباس ها از نوع پنبه است. از ویژگی های مهم این لباس ها می توان به قابلیت چند باره استریل کردن آن‌ها اشاره کرد و با این اوصاف بسیار مقرون به صرفه هستند.

در برخی بخش های محیط های ایزوله غیر بیمارستانی نظیر صنایع شیمیایی و هسته ای از لباس یک‌بار مصرف صنعتی استفاده می شود که از وزن بالاتر و ضخامت بیشتری برخوردار هستند تا بتولند شخص را در بربر الودگی و بیماری ها محافظت کند. این لباس ها قیمت بالاتری نسبت به لباس های یکبار مصرف بیمارستان دارند.

توزیع کننده انواع لباس غیر استریل بیمارستانی ارزان

توزیع کننده انواع لباس غیر استریل بیمارستانی ارزان کارخانجات متعدد در گوشه و کنار کشور های مختلف وجود دارند که در زمینه عرضه لباس بیمارستانی، غیر استریل فعالیت های گسترده ای دارند. آن ها لباس غیر استریل خود را پس از تولید و همچنین بسته بندی، آماده ی توزیع در بیمارستان هامی نمایند و به سرتاسر کشور، عرضه می کند.

هزینه ی خرید لباس غیر استریل در بازار های مختلف متفاوت است. در برخی از بازار ها لباس غیر استریل به طور مستقیم به دست مشتریان می رسد و در برخی دیگر از بازار های فروش لباس غیر استریل، لباس غیر استریل ها پس از عبور از چندین واسطه به دست مشتریان می رسد.

بنابراین نرخ لباس غیر استریل در شهر ها و کشور ها و بازار های مختلف فرق می کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر نرخ لباس غیر استریل، می توان به برند و فروشنده ی لباس غیر استریل اشاره کرد،مسلما لباس های برند که شناخته شده اند از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

همانطور که گفته شد مراکز عرضه لباس غیراستریل معتبر معمولا قیمت های بالاتری دارند و طبیعتا کیفیت بهتری از لباس غیر استریل را ارائه می کنند. بنابراین اگر به دنبال خرید لباس غیر استریل با قیمت مناسب و کیفیت خوب هستید باید به مراکز اصلی فروش لباس غیر استریل مراجعه کنید. برخی از نمایندگی های فروش لباس غیر استریل به مشتریان ثابت خود شرایط و تخفیف های ویژه می دهند تا آن ها را به خرید مجدد لباس غیر استریل از این برند تشویق کنند.

امروزه تولیدی لباس غیر استریل باید در عرصه های کیفیت برتر، تنوع بیشتر، اجناس چشم گیرتر، قیمت مناسب تر به رقابت با تولیدی های لباس غیر استریل دیگر بپردازد تا بتواند سهم عظیمی از خریداران لباس غیر استریل را به سمت خود سوق دهد و با این روش در طی سال ها قادر به تولید و فروش لباس غیر استریل باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.