خرید پک جراحی ارتوپدی

از جمله ملزومات بسیار ضروری برای جراحی ارتوپدی که بدون استفاده از آن ریسک انتشار عفونت بالا می رود پک جراحی ارتوپدی است. این پک شامل مجموعه ای از وسایل است که به عنوان مانعی بین بیمار و جراح عمل می کند و از انتشار عوامل باکتریایی و خانه جلوگیری می کند. خرید پک جراحی مذکور با قیمت مناسب از فروشنده آن با قیمت مناسب صورت می گیرد و خریداران می توانند به راحتی و در حداقل زمان آن را برای هر نقطه از کشور درخواست کنند.

خرید پک جراحی ارتوپدی

ابعاد مختلف پک جراحی ارتوپدی

ابعاد مختلف پک جراحی ارتوپدی

پک جراحی ارتوپدی محصولی است که از اجزاء مختلفی همچون شان سر چسب دار، کاور تخت و میز کار، گان جراحی و برخی از موارد دیگر تشکیل شده است که ابعاد و اندازه آنها از اهمیت بسیار بالایی در میزان کارایی آنها برخوردار است. این اجزاء باید بتوانند بیشتر قسمت های لباس جراح ارتوپد از سمت جلو را بپوشانند و اندازه آنها باید آنقدر بزرگ باشد که تجهیزات مورد استفاده مانند میز کار یا تخت جراحی را کامل پوشش دهند و مانع از انتشار عفونت گردند.

ابعاد قسمت های مختلف این پک می تواند با هم فرق دارد که از آن جمله می توان به حوله 40*40 سانتی متر اشاره کرد. چسب حصیری دارای ابعاد 30*5 است و ابعاد شان ضد آب 100*100 سانتی متر می باشد. از دیگر وسایل داخل این پک شان چسب دار است که با ابعاد 150*200 ارائه می شود همچنین زیرانداز مورد استفاده 90*60 سانتی متر و ابعاد شان رومیزی ساده 150*200 سانتی متر می باشد.

از دیگر لوازم موجود در این پک می توان شان رومیزی ضد آب اشاره کرد که ابعاد آن 150*200 سانتی متر است و در نهایت ابعاد کاور میو ضد آب به 140*80 سانتی متر می باشد.

فروشنده بهترین پک جراحی ارتوپدی

فروشنده بهترین پک جراحی ارتوپدی

فروشنده پک جراحی ارتوپدی بهترین این محصول را برای خریداران فراهم کرده است تا آنها نهایت رضایت را از کیفیت آن داشته باشند. این فروشنده برای فروش این پک روش سفارش مستقیم را انتخاب کرده است تا بتواند از حضور واسطه ها در این بخش جلوگیری کرده و به این ترتیب از گران فروشی این محصول به خریداران نهایی جلوگیری شود.

خریداران عمده این پک می توانند در تماس مستقیم و بی واسطه با فروشنده از طریق همین وب سایت جزئیات دقیق تری از این محصول و هر یک از اجزاء آن به دست آورند و به این ترتیب با داشتن اطلاعات بیشتری این محصول را سفارش دهند همچنین قیمت انواع مختلف این محصول در سایت موجود است و خریداران تعداد بالای این محصول می توانند جهت اطلاع از قیمت نهایی با فروشنده این محصول تماس بگیرند.

3

  1. پک جراحی ارتوپدی در مدت کوتاهی به دستم رسید سپاسگزارم از سایت خوب شما و پشتیبان بسیار خوبتون.

  2. سلام و وقت بخیر.قیمت پک جراحی ارتوپدی در سایت شما بسیار عالی است و امروز ثبت سفارش انجام داد

  3. سلام وقت بخیر من پک جراحی ارتوپدی را برای پسرم که داره مطب میزنه به عنوان هدیه سفارش دادم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.