خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با بهترین قیمت

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی جزء اقلام ضروری برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی می باشد. انتقال عفونت های بهداشتی و پسا عملی با استفاده از لباس یکبار مصرف بیمارستانی کمتر می شود. دو نوع از این محصول تولید و طراحی می شود که در بازار موجود است که شامل پک مربوط به جراحان و پرسنل اتاق عمل و پک مربوط به بیماران می باشد. برای خرید این محصولات بهترین قیمت را می توانید هنگام خرید عمده و تعداد بالا دریافت نمایید. 

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی با بهترین قیمت

فروش گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی بیمار و جراح

فروش گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی بیمار و جراحلباس های یکبار مصرف استریل لباس های بیمارستانی می باشند که برای پزشکان و پرسنل موجود در اتاق عمل تولید می شوند که شامل گان استریل، کلاه جراح استریل و … می باشد. به این لباس ها پک های جراحی استریل نیز می گویند. 
برای بیماران نیز لباس های استریل تولید شد و آن ها را لباس بیمار یکبار مصرف می گویند. پک لباس بیمار شامل چند قسمت است از جمله بلوز یکبار مصرف، گان یکبار مصرف، شلوار یکبار مصرف و کلاه یکبار مصرف. 
گان های جراحی که برای پزشکان تولید می شود دارای تنوع زیادی هستند و در سایز های مختلف موجود می باشند. گان های بیمار نیز در مدل های مختلف تولید می شوند که شامل گان بیمار بدون آستین، گان بیمار کوتاه همراه با آستین کوتاه، گان بیمار بلند با آستین بلند، گان بیمار با شلوار، گان بیمار با شلوار و کلاه می باشند. معمولا این محصولات به صورت رنگی تولید می گردند. 
رنگ گان بیمار برای آقایان آبی رنگ و برای خانم ها صورتی رنگ می باشد. از نظر روانشناختی رنگ آبی احساس آرامش و امنیت را به بیمار منتقل می کند و رنگ صورتی باعث رفع خستگی و ایجاد شادابی می گردد. 
گان ها موجود در بازار دو نوع می باشند که شامل گان یکبار مصرف استریل و گان یکبار مصرف غیر استریل می شوند. از گان های یکبار مصرف استریل در اتاق جراحی و از گان های یکبار مصرف غیر استریل در مراکز تصویر برداری و … استفاده می شود. 
برای تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی تولید کنندگان باید مجوز های خاصی از وزارت بهداشت و سازمان های ذیربط داشته باشند. همچنین برای استریل کردن لباس یکبار مصرف تولیدی باید از دستگاه اتوکلاو استفاده نمایند، همچنین باید اتاق مخصوص کاملا استریلی داشته باشند تا بتواند پک های استریل تولید نماید.
فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی به طور مستقیم توسط تولید کنندگان و همچنین از طریق فروشگاه های فروش تجهیزات پزشکی انجام می گیرد. به غیر از این دو مورد برخی سایت های اینترنتی نیز این محصولات را به صورت غیر حضوری به فروش می رسانند. 

عرضه کننده لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل

اولین قدمی که در جلوگیری از شیوع و انتقال بیماری و آلودگی در بیمارستان لازم است انجام شود، استفاده از لباس های یکبار مصرف است. لباس های بیمارستانی یکبار مصرف، به طور معمول دارای قیمتی مناسب هستند که علاوه بر این که از پخش آلودگی پیشگیری می کنند، به بیماران نیز ظاهری مشابه می دهند.
به طور معمول الیاف بسیار سبک و نازکی برای تهیه این لباس ها استفاده می شود و در بیمارستان باید همگی بیمارانی که بستری می شوند آن را بپوشند. به غیر از بیماران، حتی پزشکان لازم است که هنگام ورود به بخش، لباس مخصوص پوشیده باشند.
اصطلاحا به این لباس های یک بار مصرفی که در بیمارستان بیمار می پوشد گان بیمار و لباس یکبار مصرفی که پزشک آن را می پوشند گان پزشک می گویند. عرضه لباس بیمارستانی یکبار مصرف، از طریق مراکز معتبر و سایت های اینترنتی مربوط به تجهیزات پزشکی انجام می گیرد.
استفاده از لباس های بیمارستانی یکبار مصرف استریل مثل گان و شان استریل عموما در اتاق عمل استفاده می شود. پزشکان گان های یکبار مصرف استریل شده را می پوشند و شان های یکبار مصرف را به روی بیمار می اندازند.
پارچه بزرگ یکبار مصرفی که دارای یک سوراخ در وسط آن با اندازه های مختلف است شان پرفوره می گویند که آن را بر روی بیماری که در اتاق عمل است می کشند و سوراخ پارچه را دقیقا بر روی قسمتی از بدن که قرار است جراحی شود پهن می کنند. 

به طور کلی منسوجات استفاده شده یکبار مصرف که در بیمارستان و مراکز بهداشتی از آن استفاده می کنند از دو نوع پارچه اسپان باند و اسپانلس تهیه می شوند که این محصول توسط شرکت های مختلفی در ایران تولید و عرضه می شوند. 

بزرگ ترین کارخانه تولیدی انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی

بزرگ ترین کارخانه تولیدی انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانیدر گذشته در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی از لباس های پارچه ای استفاده می نمودند و آن ها را بعد از هر استفاده شسته و ضدعفونی می کردند، اما طبق تحقیقاتی که برخی میکروبیولوژیست ها بر روی این لباس ها انجام دادند، متوجه شدن با وجود ضد عفونی کردن این لباس ها نتیجه کشت مثبت اعلام شد و لباس ها دارای آلودگی بودند. 
این نتیجه باعث گردید استفاده از لباس های یکبار مصرف بیمارستانی رواج پیدا کند و به این ترتیب توانستند به طور خارق العاده ای سبب ارتقای میزان امنیت بهداشتی گردند. از طرفی استفاده از این محصولات باعث می شود هزینه های زیاد نگهداری از رختشویخانه و خیاط خانه های بیمارستان ها که دارای هزینه های آب، برق، مواد ضد عفونی کننده، مواد شوینده و هزینه های پرسنلی و تاسیساتی کم شود.
بزرگترین کارخانه های تولیدی، انواع لباس یکبار مصرف را از پارچه ای به نام اسپان باند با ضخامت های مختلف مخصوص البسه بیمارستانی تولید می نمایند و این مراکز به دلیل داشتن ظرفیت های بالای تولید این محصول توانسته اند علاوه بر تامین نیاز های کشور صادرات انواع لباس بیمارستانی را به کشور های دیگر داشته باشند.

نکته قابل توجه در مورد لباس یکبار مصرف بیمارستانی این می باشد که پارچه این لباس های از اسپان باند تولید می گردد. اسپان باند جزء محصولات اولیه پتروشیمی است و از آنجایی که قیمت پایین مواد پتروشیمی منجر به پایین بودن قیمت پارچه اسپان باند می گردد، تولید لباس یکبار مصرف در ایران با قیمت کمتری به نسبت سایر کشور ها مثل ترکیه است و این مورد از مزیت های رقابتی برای قیمت لباس یکبار مصرف می باشد. 

قیمت عمده لباس بیمارستانی یکبار مصرف در مدل های مختلف

در ایران به خاطر وجود کارخانه های پتروشیمی مواد اولیه برای تولید لباس های بیمارستانی یکبار مصرف، با قیمت بسیار پایینی تهیه می شود که منجر به قیمت پایین لباس بیمارستان یکبار مصرف  در کشور شده است. 
مدل های مختلف از لباس های یکبار مصرف توسط تولید کنندگان تولید و عرضه می گردد که شامل موارد زیر می باشد: 

 • کلاه یکبار مصرف 
 • پیراهن یکبار مصرف 
 • شلوار یکبار مصرف 
 • بلوز یکبار مصرف 
 • گان یکبار مصرف 
 • لباس یکبار مصرف ام آر آی 
 • لباس یکبار مصرف بیمار 
 • رو تختی یکبار مصرف 
 • رو بالشتی یکبار مصرف 
 • دروشیت یکبار مصرف 
 • آستینچه یکبار مصرف 

تولید کنندگان عمده این محصولات در استان های همدان، لرستان، کرمانشاه، خراسان رضوی، ایلام و فارس می باشد و این استان ها در ایران بالاترین تراکم تولید لباس های یکبار مصرف را به عهده دارند. 
لباس یکبار مصرف بیمارستانی با توجه به نوع پارچه و میزان پارچه مورد استفاده در آن قیمت گذاری می شوند. همچنین این که این محصولات تولید کدام شرکت است نیز در قیمت آن موثر می باشد. به طور کلی البسه یکبار مصرف غیر استریل در اکثر شهر ها در کارگاه های بزرگ و کوچک تولید می گردد، به همین دلیل با قیمت نهایی کمتری در برابر نمونه های استریل عرضه می شوند. 
با این حال البسه یکبار مصرف استریل باید در کارگاه ها یا کارخانه هایی که دارای استانداردهای اداره کل تجهیزات پزشکی هستند تولید و عرضه گردند. 

خرید بدون واسطه لباس بیمارستانی یکبار مصرف ارزان

خرید بدون واسطه لباس بیمارستانی یکبار مصرف ارزانخرید عمده لباس بیمارستانی یکبار مصرف ارزان تر می باشد. بدون شک خرید از کارخانه ها نسبت به مراکز دیگر مقرون به صرفه و ارزان تر خواهد بود زیرا با این کار واسطه ها برداشته می شود. زمانی که بیماری به بیمارستان مراجعه می کند داشتن لباس بیمارستانی از اقلام ضروری و مورد نیاز برای آن در زمان بستری و عمل به حساب می آید.
رنگ ها مختلفی برای این لباس ها موجود می باشد که به منظور روحیه بخشیدن به بیماران عمدتا از رنگ ها روشن و شاد استفاده می شود. جنس لباس های بیمارستانی یکبار مصرف نازک می باشد، این لباس ها بر اساس گرماژ های متفاوتی تولید می شوند.
گرماژ این لباس ها نسبت به کاربردی آن ها دارای تنوع می باشد و از ۳۸ الی ۵۰ گرم را شامل می شوند اما به طور کلی دارای وزن کمی هستند. به طور معمول پارچه ای که برای دوخت لباس یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می گردد پارچه اسپان باند است که دارای لایه بیرونی پلی اتیلنی می باشند.
این لباس ها به طور کامل ضد آب و ضد حساسیت می باشند، به دلیل داشتن گرماژ مناسب غیر بدن نما هستند و دارای اندازه های استاندارد می باشند. یکی از دلایل استفاده از این نوع پارچه به دلیل آن است که از نفوذ ترشحات و خونابه ها به لباس جلوگیری می کند و در نتیجه از انتقال عفونت و بیماری ها نیز جلوگیری می شود. 

این مجموعه نیز در زمینه فروش انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی فعالیت می کند و محصولات خود را برای متقاضیان به سرتاسر کشور ارسال می نماید. در صورتی که به این محصولات نیازمند هستید می توانید با مشاهده محصولات و مشخصات آن ها، لباس مورد نظر خود را پیدا کنید و از طریق تماس با کارشناسان ما به وسیله راه های ارتباطی موجود در سایت، سفارش خودتان را ثبت نمایید. 

نمایندگی فروش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در کشور

همان طور که گفته شد در کشور تولید کننده های زیادی در زمینه تهیه لباس بیمارستانی یکبار مصرف فعالیت دارند در صورتی که این مراکز دارای مجوز های لازم باشند حتما محصولات تولیدی آن ها دارای برند خواهد بود.
این مراکز به چند طریق فروش محصولات را انجام می دهند که شامل فروش مستقیم درب کارخانه، فروش از طریق نمایندگی های فروش و فروش اینترنتی می باشد. این مراکز از طریق نمایندگی های که در سر تا سر کشور دارند محصولات خود را در دسترس متقاضیان قرار می دهند و به فروش می رسانند.
نمایندگی های فروش این محصولات به عنوان عرضه کننده لباس بیمارستانی استریل محصولات با کیفیتی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. خریداران لباس های استریل لازم است که در هنگام خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی حتما مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی را از شرکت تولید کننده و یا شرکت عرضه کننده درخواست کنند. در صورتی که البسه یکبار مصرف استریل در خارج از مکان های استاندارد تولید گردند دارای قیمت پایینی تر هستند.
بیشتر خریداران در زمان خرید قیمت را در اولویت قرار می دهند و ناخودآگاه به سمت تولیداتی سوق پیدا می کنند که در کارگاه های غیر استاندارد تولید شده اند. به همین دلیل لازم است هنگام خرید این موضوع را در نظر بگیرند و از قبل لیست شرکت های تولید کننده استاندارد این محصولات را از سایت IMED بیابند. 

صادرات لباس بیمارستانی یکبار مصرف به کشور های همسایه

صادرات لباس بیمارستانی یکبار مصرف به کشور های همسایهلباس های بیمارستانی یکبار مصرف بیمار و کادر پزشکی از جمله کالا های صادراتی در ایران به حساب می آیند. کارخانه ها و کارگاه های تولید کننده در کشور لباس یکبار مصرف بیمار را در درجه های کیفی متفاوتی تولید می کنند، در این بین بهترین کیفیت این محصولات برای صادرات در نظر گرفته می شود و به بازار های خارجی صادر می گردند.
همان طور که قبلا اشاره شده قیمت تمام شده البسه یکبار مصرف در کشور بسیار پایین می باشد این در حالی است که برای کشور های دیگر گران تر تمام می شود. به همین دلیل برخی کشور ها تمایل دارند که این محصولات را از کشور ما تهیه نمایند.
بیشتر متقاضیان البسه یکبار مصرف بیمارستانی کشور های همسایه ایران هستند که شامل کشور عربستان، کشور قطر، کشور بحرین، کشور روسیه و کشور افغانستان می باشند. برند های متعددی لباس یکبار مصرف بیمارستانی صادراتی را در ایران عرضه می کنند که هر کدام از آن ها دارای قیمت مشخص می باشد.
یکی از مواردی که برای خرید این محصولات بسیار مورد توجه قرار می گیرد قیمت می باشد. قیمت این البسه ها به عنوان یک عامل بسیار اساسی در تعیین سطح کیفی این محصولات نقش ایفا می کند. 
عوامل بسیاری در تعیین قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی موثر است که در شرکت های تولیدی آن را تعیین می کنند. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نوع لباس یکبار مصرف بیمارستانی
 • رنگ لباس بیمارستانی یکبار مصرف 
 • کاربرد لباس یکبار مصرف بیمارستانی
 • روش فروش لباس بیمارستانی یکبار مصرف 
 • نحوه عرضه لباس یکبار مصرف بیمارستانی
2

 1. برای خرید از مجموعه ی شما فقط به صورت اینترنتی باید سفارش بدم یا امکان مراجعه ی حضوری نیز دارید؟

  • سلام برای مراجعه حضوری باید فرم داخل سایت را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.