خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

لباس یکبار مصرف بیمارستانی از ملزومات و تجهیزات پزشکی ارزانی بوده که هر روزه توسط مدیریت بیمارستان ها و مراکز درمانی خریداری خواهد شد. این لباس های یکبار مصرف دارای خاصیت ایزوله بودن با محیط بیرون هستند و هیچگوه تبادل موادی ندارند. خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی هر روزه در فروشگاه های مجازی و سایت های معتبر انجام خواهد شد و فروشندگان زیادی هم هستند که در فروشگاه های حقیقی مشغول ارائه خدمت به دیگر افراد و مشتریان خواهند بود. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی دارای کیفیت بالایی بوده و تا چند سال می تواند دوام و ماندگاری داشته باشد. این لباس ها که عموما دارای رنگ آبی هستند در صورت استفاده سوراخ نخواهند شد و مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهند کرد. لباس یکبار مصرف بیمارستانی برای مریض های بخش بستری هم کارایی دارد و آن ها هم در طول مدت زمانی که در بیمارستان حضور دارند، باید از این لباس ها استفاده کنند.   

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی چگونه انجام می شود؟

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی چگونه انجام می شود؟تولید این لباس ها در ایران به علت فراوان بودن مواد اولیه که از محصولات پتروشیمی به دست می آید، خیلی زیاد است به طوری که تمام بازارهای منطقه را پوشش می دهد. هم چنین قیمت پایین این لباس ها سبب شده است که تولیدکنندگان ایرانی با خیال راحت به کار خود پرداخته و در این زمینه از خود توانایی بالایی نشان دهند و میزان تولید را به بالاترین حد خود برسانند.
این لباس ها به منظور جلوگیری از انتقال عفونت های بهداشتی در اتاق عمل و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند و با طراحی چند تیکه و ساده ای که دارند خیلی سریع به مرحله تولید خواهند رسید.
شایان ذکر است که بدانید تولیدکنندگان این لباس ها باید برای کار خود، مجوزهای لازم را داشته و از طرف سازمان مربوطه که وزارت بهداشت است اقدام به اخذ این کار نمایند، چرا که تولیدات آن ها جنبه پزشکی و درمانی داشته و باید استانداردهای مربوط به آن به خوبی انجام شود.
این لباس ها در شهرهایی مانند لرستان، همدان، ایلام، کرمانشاه، خراسان رضوی و فارس بالاترین میزان تولید را دارند، یعنی میزان تولید سالانه آن ها از سایر شهرهای ایران بیشتر است.
این پارچه لباس های یکبار مصرف که اسپان باند نام دارد در ایران دارای قیمت کمی می باشد و همین امر سبب شده است که تولیدات کشور ایران در مقایسه با سایر کشورها مانند ترکیه بسیار بیشتر باشد، و هزینه مواد اولیه بکار رفته در آن به مراتب کمتر باشد.
در متن زیر با انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی آشنا خواهید شد.
لباس یکبار مصرف ام آر آی
لباس یکبار مصرف بیمار
کلاه یکبار مصرف
شلوار یکبار مصرف
بلوز یکبار مصرف
گان یکبار مصرف
روتختی یکبار مصرف
روبالشتی یکبار مصرف
دروشیت یکبار مصرف
پیراهن یکبار مصرف
آستینچه یکبار مصرف
این لباس ها همگی از بهترین و با کیفیت ترین پارچه ها و مواد اولیه تولید شده اند، از این رو محبوبیت بالایی در میان مصرف کنندگان و مشتریان دارند.
پوشیدن لباس یکبار مصرف بیمارستانی یا گان برای جراحان به این صورت است که در ابتدا باید گان را بالای سر نگه داشته و با کمک گردن، گان یکبار مصرف استریل را نگه داشت، در دومین مرحله لازم است که دست خود را در آستین های گان نگه داشت، در مرحله بعد فردی که به همراه جراح در اتاق عمل هست باید به جراح کمک کند تا بدون آنکه دست جراح با لباس برخورد کند آن را کامل به تن جراح بپوشاند، یعنی دست جراح با محیط بیرون نباید برخورد کند، چرا که ممکن است در اثر این تماس عفونت ها و میکروب ها به دست جراح رسیده و پس از آن، با انجام عمل مشکلاتی برای بیمار به وجود آید. پس در این مرحله رعایت نکات بهداشتی برای تمیزی دست ها خیلی ضروری و حیاتی است. دقت داشته باشید که در هنگام پوشیدن لباس بیمارستانی زیاد آن ها را تکان ندهید تا میکروارگانیسم ها به داخل نفوذ نکند و مشکلات بعد از آن به وجود نیاید. 

مقایسه کیفیت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستان ها

مقایسه کیفیت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستان ها;یفیت لباس یکبار مصرف بیمارستانی به جنس پارچه آن بستگی زیادی دارد به عنوان مثال پارچه اسپان باند یکی از بهترین جنس ها هستند که در هنگام پوشیده شدن کاملا استریل خواهد ماند و اتفاقاتی مثل پارگی و پوسته پوسته شدن برای آن به وجود نیاید. این پارچه ها شامل انواع جنس های ترگال ساده و کج راه، تترون و متقال با عرض ها و در متراژهای مختلف می باشد.
کیفیت لباس بیمارستانی عرضه شده در سایت زیر بسیار بالا بوده و جز بهترین و درجه یک ترین جنس ها می باشد به گونه ای که بعضی از مدل های آن دارای جنسی از صد در صد پنبه خالص هستند و خیلی نرم و لطیف می باشند. این لباس ها دارای مشخصات زیر هستند و طبق استانداردهای بین المللی بیمارستانی تولید شده اند، از این رو خیلی سبک، راحت و زیبا هستند. هم چنین رنگ های آن ها شامل رنگ های سفید، آبی، سبز، صورتی و لیمویی بوده که هر رنگ مربوط به بخش خاصی از بیمارستان می باشد، به طور مثال لباس پزشکان و جراحان رنگ سبز است و لباس بیماران در بخش بستری صورتی رنگ است که البته این رنگ مختص خانم ها می باشد، و آقایان بستری در بیمارستان مجبورند که رنگ آبی آن را بپوشند. دیگر عواملی که سبب شده است کیفیت لباس های بیمارستانی زیاد باشد و به چشم بیاید کیفیت دوخت عالی با چرخ های صنعتی، عدم ایجاد حساسیت و قیمت بسیار مناسب آن است.
دیگر ویژگی های آن که سبب شده است لباس یکبار مصرف بیمارستانی دارای کیفیت بالا و ویژه ای باشد، قابلیت استریل شدن و به حداقل رساندن احتمال عفونت ها پس از عمل جراحی است.
این لباس ها به علت جنس خوبی که دارد در هنگام طراحی و دوخت شامل چندین تکه مختلف است، که ساده ترین آن ها شامل بلوز شلوار و کلاه با کش های سفید و محکم است، که واجب است بیمار در هنگام بستری شدن در بیمارستان آن را بپوشد و بدن خود را از میکروب ها و باکتری ها استریل نگه دارد.         

انواع لباس پارچه ای یکبار مصرف بیمارستانی با دوخت عالی

انواع لباس پارچه ای یکبار مصرف بیمارستانی با دوخت عالیدوخت لباس یکبار مصرف بیمارستانی با انواع پارچه ها در جنس های مختلف سبب شده است که میزان تولید روزانه این لباس ها روز به روز افزایش یافته، به گونه ای که در سطح جهانی ایران را در رتبه های بالای این میزان تولید قرار داد. دوخت عالی این لباس ها به همراه بسته بندی منظم و سلفونی به گونه ای انجام می شود که از همان مراحل ابتدایی کار لباس کاملا استریل باشد.
این لباس ها حاوی جنس های نرم و لطیفی هستند که هر کدام از آن ها در هنگام تولید و طراحی چند تکه مختلف را شامل خواهد شد.
تولید بالای این لباس ها به سبب وجود بیمارستان های زیاد و مراکز درمانی مختلف است، چرا که این لباس های یکبار مصرف تنها چند روز مورد استفاده قرار خواهند گرفت و لازم است که روز به روز ان ها تولید شوند تا بتوانند پاسخگوی پرسنل درمان مانند جراحان و پزشکان و پرستاران و هم چنین بیماران باشند. این لباس ها هم چنین دارای تیکه های دیگری شامل دمپایی و حوله بیمار هستند که بهتر است پس از مورد استفاده قرار گرفتن در بیمارستان دور انداخته شوند، چرا که محیط بیمارستان ها همواره دارای میکروب های مختلف است و افراد زیادی هم هستند که به علت وسواس بیش از حد حتی دوست دارند در محیط بیمارستان یک لیوان آب هم بپوشند.
این لباس ها نازک هستند و باید بدن فرد را خنک نگه دارند تا عرق نکند، از این رو در هنگام استفاده بعضی از افراد احساس می کنند که یک تکه کاغذ بر تن دارند. دیگر ویژگی ها که برای این لباس ها درنظر گرفته شده است سبکی و راحتی بیش از حد در هنگام پوشیدن است. 

مرکز فروش عمده لباس یکبار مصرف بیمارستانی

مرکز فروش عمده لباس یکبار مصرف بیمارستانیلباس یکبار مصرف بیمارستانی دارای مرکز فروش عمده ی زیادی در شهرهای مختلف می باشد که می توان آن ها را به صورت عمده از مغازه هایی که در کار پخش کالاهای پزشکی هستند خریداری نمود. این لباس ها به منظور رعایت موازین بهداشتی پوشیده خواهند شد و از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه هستند.
این لباس ها دارای وزن کمی معادل با 40 گرم هستند و از این جهت است که خیلی سبک و راحت می باشند.
این لباس ها از این جهت دارای صرفه اقتصادی هستند که می توانند هزینه های زیادی مانند هزینه های مواد شوینده بهداشتی، آب، برق و نیروی انسانی را کاهش داده و دیگر لازم نیست از پارچه های طبی گران قیمت استفاده نمود.
تولید روزانه این لباس ها سبب شده است که امکان اشتغال و کارآفرینی برای تعداد زیادی از افراد به وجود بیاید، و نیروهای انسانی در این امر بکار گرفته شوند.
لباس های یکبار مصرف باید پس از استفاده بلافاصله دور انداخته شوند و به داخل محیط منزل راه نیابند تا از لحاظ بهداشتی کاملا استریل و پاکیزه بمانند.
این لباس ها با رنگ بندی های زیبا و طرح های راحت یکی از بهترین وسایل بهداشتی در محیط بیمارستان خواهند بود، وجود یکبار مصرف بودن به این علت است که بعضا در بعضی از موارد خاص دیده شده که پارچه لباس پس از شستوشو کاملا استریل نشده و بعضی از میکروب ها بر روی آن هنوز وجود دارند و از بین نرفته اند.   

قیمت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در بازار

قیمت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در بازاربرای فهمیدن قیمت لباس بیمارستانی و سایر متعلقات آن مانند گان، کلاه، دمپایی و حوله توجه به چند تکه بودن لباس ها و هم چنین جنس پارچه بکار رفته اهمیت زیادی دارد. یعنی هر چقدر این پارچه ها احساس راحتی بیشتری به فرد بدهند و مانع از ورود و گسترش بیماری هایی شوند که منشاشان ویروسی است، دارای قیمت بالاتری بوده و جز کالاهایی است که باید برای آن بهای زیادی پرداخت. این لباس ها که ملزومات اساسی در بیمارستان ها به حساب خواهند آمد معمولا از جنس پارچه فلامنت بیمارستانی، پارچه فلامنت پنبه ای بیمارستانی، پارچه اسپان باند بیمارستانی و پارچه اس ام اس است که هر کدام از آن ها کاربردهای یکسانی دارند.
لباس های یکبار مصرف بیمارستانی پس از ورود و پذیرش بیمار به بیمارستان، در داخل بسته بندی کاملا استریل به فرد داده خواهد شد و هزینه ی آن با هزینه های ترخیص و عمل محاسبه می شود. پوشیدن لباس های یکبار مصرف در محیط بیمارستان خیلی لازم و ضروری بوده و جز قوانین به حساب می آید، لذا اولین کار پس از بستری شدن در بیمارستان پوشیدن لباس های مخصوص است. 
   

صادرات لباس و گان یکبار مصرف بیمارستانی

صادرات لباس و گان یکبار مصرف بیمارستانیلباس یکبار مصرف بیمارستانی به همراه گان از معدود کالاهایی است که صد در صد ایرانی بوده و کار چرخ کاران صنعتی در تولیدی های مختلف است. این لباس ها اکثرا بازارهای خارجی اطراف ایران و خاورمیانه را تحت پوشش قرار داده و ان را هدف گرفته است.
کشورهای مقصد لباس های یکبار مصرف ایرانی علاوه بر ترکیه شامل گرجستان و عراق نیز می باشند، از این رو تولید کنندگان در هنگام کار باید دقت لازم را داشته باشند تا بازار کشورهای هدف خود را از دست نداده و سعی کنند محصولی عرضه کنند تا از هر جهت بازار پسند بوده و مشتریان خود را همواره حفظ نمایند.
گان یکبار مصرف بیمارستانی دارای طولی شامل 120 سانتی متر هستند و از این رو به راحتی می توانند تا روی زانوی جراحان و بیماران امتداد یابند. این گان ها که مانع از عبور مایعات به داخل خود خواهند شد، کاملا ضد حساسیت هستند و می توانند هوا را عبور داده و از ورود ویروس ها و باکتری ها به پوست بیمار جلوگیری خواهند کرد. 

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل و مرغوب

خرید لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل و مرغوبخرید لباس بیمارستانی یکبار مصرف استریل و مرغوب از راه های زیادی امکان پذیر است، اگر در این مورد زمان کمی دارید پیشنهاد ما به شما این است که از فروشگاه های مجازی و سایت هایی مانند سایت زیر در صدد رفع نیاز خود برآیید. این لباس های استریل و مرغوب در کارگاه های کوچک و بزرگ اقتصادی در اکثر شهرهای ایران برای رفع نیازهای بیمارستانی آن شهرها ساخته خواهد شد، از این رو باید به سراغ جنس پارچه های نرم از پنبه و پلی استر رفت. این خرید به صورت حقیقی هم انجام خواهد شد و شما در هنگام مراجعه به مغازه مورد نظر می توانید تمامی سوالات خود را پرسیده و مشاوره های فنی لازم را برای نحوه استفاده از این لباس ها دریافت کنید.
لباس های یکبار مصرف بیمارستانی علاوه بر رنگ سبز در رنگ های آبی نفتی هم تولید خواهند شد، که برای خانم ها نقش مانتو را داشته و برای آقایان به عنوان پیراهن مورد استفاده قرار بگیرد.
لباس یکبار مصرف بیمارستانی استریل و مرغوب در تمام بیمارستان های خصوصی و دولتی به منظور رعایت موازین بهداشتی، باید بین بیماران و پرسنل درمان تقسیم شود. 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.