توزیع مستقیم ماسک سه لایه پرستاری ارزان

از ماسک هایی که تا چند سال قبل صرفا در مراکز بیمارستانی مورد استفاده قرار می گرفت و در بخش های خاصی از بیمارستان کاربرد داشت ولی امروزه به دلیل ویژگی های مفید برای جلوگیری از مبتلا شدن به کرونا مورد استفاده قرار می گیرد ماسک سه لایه پرستاری است که در توزیع مستقیم این ماسک توسط پخش کننده ماسک با قیمت ارزان می تواند به خریداران ارائه شود و به این ترتیب یکی از بهترین ماسک ها برای صادرات است.

توزیع مستقیم ماسک سه لایه پرستاری ارزان

مواد تشکیل دهنده ماسک سه لایه پرستاری مرغوب

مواد تشکیل دهنده ماسک سه لایه پرستاری مرغوب ماسک پرستاری سه لایه که به عنوان یک ماسک تنفسی ارزان شناخته می شود محصولی است که از مواد بسیار ساده تشکیل شده است و در کمال سادگی می تواند مانع بسیار مناسبی برای جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری های تنفسی مختلف است زیرا می تواند از ورود هوای آلوده به میکروب ها و ویروس ها به بدن به مقدار زیادی جلوگیری کند.

این ماسک تنها از سه لایه پارچه با ابعاد مشخص ساخته شده است به این معنی که دو لایه اسپان باند و یک لایه ملت بلون تشکیل شده است که به هم وصل شده اند و البته به هم چسبیده نیستند و این ماسک می تواند مانع از ورود ذرات با اندازه های میکرونی و بسیار ریز نیز به ریه ها شود.

مواد تشکیل دهنده این ماسک همچنین یک کش بسیار باریک است که به صورت پرسی به پارچه ماسک در دو انتها متصل است و این باعث می شود تا بتوان این ماسک را روی دهان محکم کرد و مانع از افتادن آن شد همچنین در ناحیه بالای بینی این ماسک یک مفتول فلزی جایگذاری شده است که می تواند در نگهداری این ماسک روی صورت و به خصوص بینی بسیار تاثیرگذار باشد.

این ماسک با این مواد تشکیل دهنده و در عین سادگی دارای مزیت های بسیار زیادی است و یکی از عوامل اصلی در جلوگیری از ابتلا به بسیاری از بیماری ها است و به خصوص در دوران کرونا می تواند برای بیمار یا فرد سالم بسیار مناسب باشد تا از مبتلا کردن دیگران یا مبتلا شدن به این ویروس و بیماری جلوگیری شود.

روش تشخیص کیفیت ماسک سه لایه پرستاری

روش تشخیص کیفیت ماسک سه لایه پرستاری بهترین ماسک پرستاری را می توان از طریق برخی از معیارها تشخیص داد که یکی از آنها توجه به نوع لایه های مورد استفاده در ساخت این ماسک است و افرادی که آشنایی ابتدایی با پارچه اسپان باند دارند می توانند حتی با دست زدن به لایه خارجی و داخلی این ماسک آن را تشخیص دهند همچنین می توان به راحتی لایه میانی ملت بلون را بین این دو لایه تشخیص داد.

نوع اتصال کش مورد استفاده در این ماسک به لایه پارچه ای نیز بسیار مهم است که بدون دوخت است اما در عین حال بسیار محکم است به طوری که ندرتا احتمال جدا شدن آن از پارچه اسپان باند خارجی وجود دارد و اتصال پرسی بسیار محکمی به آن دارد که نشان می دهد به خوبی ساخته شده است.

از روش های دیگر تشخیص کیفیت این ماسک میزان تنفس هوا از آن است که با وجود داشتن منافذ میکرونی امکان نفس کشیدن برای استفاده کننده از آن بسیار راحت است و به این دلیل است که برخلاف بسیاری از ماسک های بی کیفیت که با استفاده از آنها فرد احساس خفگی می کند اما با استفاده از این ماسک ها چنین حالتی بروز نمی کندو به این دلیل است ماسکی با کیفیت هستند.

در کنار همه این موارد این ماسک را می توان حتی از بوی آن تشخیص داد چون بوی پارچه اسپان باند تازه کاملا مشخص است در صورتی که ماسک های کهنه بوی نم و ماندگی دارند اما نوع تازه این ماسکها دارای بویی خاص است که به راحتی امکان تشخیص تازگی آن را فراهم می کند.

عوامل موثر بر کیفیت ماسک سه لایه پرستاری

عوامل موثر بر کیفیت ماسک سه لایه پرستاری کیفیت ماسک پرستاری می تواند تحت تاثیر عوامل مختلف و گوناگونی قرار بگیرد که از جمله آنها می توان به کیفیت پارچه اسپان باند مورد استفاده در این ماسک ها اشاره نمود به این معنی که منافذ موجود در این پارچه ها که برای ساخت ماسک مورد استفاده قرار می گیرند می تواند متفاوت باد و همین عاملی باشد تا کیفیت ماسک نیز تحت تاثیر قرار بگیرد.

نحوه دوخت این ماسک ها نیز دارای اهمیت بسیار زیادی در کیفیت این ماسک ها است و هر چه دوخت بهتر و محکم تر باشد مسلما ماست می تواند دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشد به این دلیل است که دوخت این ماسک ها فوق العاده مهم است و باید مد نظر قرار گیرد.

نوع کش مورد استفاده برای این محصول هم بر کیفیت آن می تواند بسیار مهم باشد و نباید از کش هایی استفاده شود که طی مدت زمان کمی دچار خرابی می شوند و شل می گردند بلکه باید خاصیت ارتجاعی خود را برای مدت زیادی حفظ کنند.

نهایتا جنس فلزی مفتول مورد استفاده در این محصول نیز بسیار مهم است و بدون شک باید از نوع ضد زنگ باشد همچنین نباید باعث ایجاد حساسیت پوستی روی بینی شود با به گونه ای باشد که نشانه و علامتی روی پوست بینی برجای بگذارد.

فروشنده انواع ماسک سه لایه پرستاری ارزان

فروشنده انواع ماسک سه لایه پرستاری ارزان فروش ماسک سه لایه پرستاری ارزان با کیفیتی در حد ماسک پزشکی مرغوب و حتی بهتر از آن توسط فروشنده این محصول انجام می شود و می تواند انواع مختلف این ماسک را با قیمتی باور نکردنی در اختیار مشتریان این محصول که اغلب صادر کنندگان هستند قرار دهد.

این فروشنده قیمت بسیار مناسبی را به خریداران برای تهیه این محصول پیشنهاد می کند تا به این ترتیب مشتریان داخلی و به ویژه صادر کنندگان بتوانند به راحتی با انواع نمونه های خارجی این ماسک هم از نظر قیمت و هم کیفیت رقابت کنند و به این ترتیب بهترین این محصول را با قیمتی کم نظیر تهیه نمایند که بدون شک باعث می شود تا سود تجارت آن بهتر گردد.

این فروشنده انواع درجه یک ماسک مذکور را با قیمتی باور نکردنی ارائه می کند و جنس این محصول را از هر نظر تضمین می کند چون همه استانداردهای تولید در آن رعایت شده است و از طرفی محصولی است که دارای نشان استاندارد است و به راحتی در هر بازاری می تواند ارائه شود.

برای خرید این ماسک می توان از همین جا اقدام کرد و بهترین این محصول را با قیمتی استثنایی درخواست نمود تا به این شکل این ماسک بسیار ساده و راحت قابل سفارش باشد و در حداقل زمان بتوان آن را به دست آورد.

4

  1. سلام وقت بخیر من در زمان اوج کرونا از ماسک سه لایه سفارش می دادم برای جلوگیری از ویروس کرونا

  2. سلام وقت بخیر من ماسک سه لایه عمده میخوام سفارش میدم و رنگ سفید هم میخوام با تشکر

    • سلام جناب آزادفر عزیز
      برای دریافت پاسخ خود در مورد سفارش ها فرم داخل سایت را پر کنید مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.